Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1617 (25.9.)

Aktuality 3.třída

Další stránky
12>>

Souhrn schůzky s rodiči

středa 8.11.2017 18:52
Respektovat šatnu jako, pouze hráčské a trenérské prostředí! Učíme děti samostatnosti a zodpovědnosti za sebe! Možno vstoupit po zeptání se trenéra. Prosíme nependlovat do šatny, jakoby jen tak jednou si zajdu, pak se to opakuje. Služba, vždy sbírá puky a zodpovídá za pořádek v šatně...Střídáme postupně podle zasedacího pořádku. Shrnutí koncepce tréninků pro 3.tř. Obeznámení možností ohledně vánočního turnaje. Novinka: Jakákoliv zapomenutá věc na utkání (např. část výstroje, štulpny, hůl, atd.) je potrestána do pokladnice týmu jedním kindervajíčkem. Mužstvo si tento poklad užije na konci sezóny.

Víkendové zápasy

pátek 20.10.2017 00:13
Sobota: Sraz v 11h na ZS. Bus do Brumova: Sestava: Čech, Hynek, Němec, Kučerňák, Bláha, Koňařík, Fabián, Vyškovský, Křiva, Šedlbauer, Děckuláček, Melicharik, Tichánek, Křenková Neděle: Sraz ve 13:30 na ZS. Bus do Uh. Brodu: Sestava: Čech, Hynek, Kučerňák, Bláha, Karola, Machala, Nedzynski, Vyškovský, Drozd, Spitzer, Koňařík, Šmigura, Juráň, Černý.

Novinky+zápas

čtvrtek 12.10.2017 23:31
Jak se již avizovalo v šatně, od pondělí platí zákaz vstupu rodičů do kabiny hráčů! Zavázaní bruslí vyřeší rodiče s hráčem na tribuně. Nově je na dveřích tabulka, kde budou vždy napsané rozdělení hráčů podle barev na tréninkovou jednotku. Zápas je v neděli v Uherském Ostrohu: Sraz 9:45 na zs. Odvoz atobusem.nezapomenout zápasové štulpny. Sestava:Čech, Fabián, Koňařík, Bláha, Karola, Děckuláček, Drozd, Vyškovský, Šedlbauer, Černý, Šmigura, Spitzer, Melicharik, Křiva, Tichánek, Křenková, Juráň.

Turnaj Uherské Hradiště

čtvrtek 5.10.2017 18:35
Sraz: 8:30 na zs Lapač. Dresy a štuplny dostanete na místě. Nominace: A: Čech-Němec, Kučerňák, Hynek, Machala, Bláha, Nedzynski, Koňařík, fabián, Spitzer B: Vyškovský-Černý, Drozd, Šedlbauer, Křiva, Šmigura, Melicharík, Děckuláček, Křenková Juráň Hrajeme v 11:15 a v 13:30 10:20 rozcvička-věci na rozcvičku, golmani tenisák, hráči hůl, rukavice, klouzavý puk.

Registrace, Zdravotní prohlídky

neděle 1.10.2017 22:32
Registrace: Potřeba k zápasu! Někteří hráči nemají. K nové registraci hráče potřebuji fotku hráče(prosím pasový formát)+zdravotní prohlídku: Šmigura Adrian, Martinková Klára, Bláha Pavel, Křenková Daniela. Zdravotní prohlídka: Měla být odevzdaná do konce září!!! Nedodali:Surý Michal, Martinková Klára, Vyškovský Lukáš, Děckuláček Šimon. Bez prohlídky, nesmí hráč nastoupit k utkání! Doneste prosím tento týden, už teď je téměř pozdě!!!

Zkoušení věcí, broušení, rozlosovnání soutěže

úterý 26.9.2017 00:33
Podle článku na webu hc-vsetin.cz : http://hc-vsetin.cz/clanek.asp?id=Klubove-obleceni-pro-mladeznicke-druzstva-6683 Máme zkoušecí termín ve čtvrtek, 20 min po tréninku! tzn.: 16:35 v klubovně klubu sraz!díky zkoušní se také ruší suchá! Broušení bude probíhat vždy ve čtvrtek, tzn.: Každý, kdo chce nabrousit brusle, je položí ve středu na střed šatny a brusle budou do čtvrteřního tréninku nbroušeny. Cena: 40kč.Bude na to kasička, kam se peníze před broušením vyberou. Původní rozpis, míto se vždy doplní: Termínová listina: říjen 08, 22 listopad 05, 19 prosinec 03, 17 leden 07, 21 únor 04, 18 březen 04, 18

Suchá

pondělí 18.9.2017 20:54
Vždy ve čtvrtek (21.9.), počínaje tímto týdnem budeme mít suchou přípravu v rozcvičovně. Vždy cca na 30min. Začátek vždy 10min, po skončení tj na ledě.(suhé triko, tepláky nebo kratase včetně ponožek a tenisek na suchou. Ne boty, ve kterých hráč přichází na zs!) Zítra již zmiňované modelové utkání! sraz 16:45, 17:20 převlečení v dresech. Rozdělení na místě! Připomínám ramínka na zápasové dresy! Stále nedonesly všichni! Klíč od sprchy dávat do kabiny! Šatnu poslední vždy zavře a zhasne a když nebudu v kabině a budu na ledě, dám poslednímu klíče a ten ji zamkne

Družina+šatna

čtvrtek 7.9.2017 15:53
Šatna: Fukar na sušení v šatně neobsluhují děti, ale trenér. Klíč od sprchy bude vždy viset po pravé straně od futer-vracet! Zadní místnost bude po vyčištění (příští týden) k dispozici nám, na batohy a jiné pomůcky na tréninky. Každý přinese 3 ramínka z domu (2x zápasový dres, 1x tréninkový dres) Rodiče v šatně - do Nového roku doba hájení povolena :-) Od nového roku do šatny smí jen hráči/ky a rodiče počkají venku, případné dotahování bruslí bude provádět rodič na tribuně nebo v prostoru před šatnou. Družina: Všichni rodiče mně do neděle nahlásí smskou, kdo pravidelně chodí do školní družiny do ZŠ Rokytnice! Vždy den dopředu(minimálně) mně nahlasí také případnou absenci v družině, ať tam pak nelítám po škole a nehledám někoho, kdo tam vůbec není. Rozpis zápasů se pokusím sehnat co nejdříve. Pokud někdo nemá tel. kontakt stále, tak moje číslo je : 603118008 Hezký zbytek dne. MZ Děkuji, Hezký zbytek týdne

Turnaj Kopřivnice

středa 30.8.2017 08:43
Minihokej určený pro hráče narozené v roku 2009 a mladší. Hraje se 2.9., sobota. Sraz 8:15 na zs v Kopřivnici. Doprava po vlastní ose. Vyhlášení výsledků a ukončení turnaje 15:20. Startovné+oběd na jednoho hráče je 330 kč, vyberu na místě v pauze po dvojzápase.

Soupiska na turnaj: Čech K. - Černý F., Šmigura A., Surý M., Juráň D., Drozd S., Šedlbauer J., Melicharik M., Křiva L., Děckuláček Š., Spitzer D., Křenková D., Martinka T. Všichni hráči potvrdí účast sms zprávou mně nejpozději do čtvrtku!

Rozšířené shrnutí úvodní schůzky s rodiči

úterý 22.8.2017 13:12
Do odvolání se hráči převlékají na trénink v prostoru vstupu na zimní stadion. Ideální stav je, přijet oblečený bez bruslí nebo již částečně oblečený. Kdo nemá dres, ať to hlásí před tréninkem, dres dostane. Výstroj, fasování, vracení atd. řešte s panem Lubošem Konečným. Rozpis ledové plochy je vždy k nahlédnutí nebo ke stažení na oficiálních webových stránkách hc-vsetin.cz. Jinde nehledejte, na stránkách Vsetínské sportovní se rozpis ledu po zkušenosti úplně nemusí shodovat. Omluvenky z tréninku sms s důvodem absence den dopředu, v krajním případě v den tréninku!!! Vždy s sebou v hokejovém batohu, suché triko, kraťase, sportovní tenisky na suchou přípravu. Turnaj v Kopřivnici 2.9. 2017. Do konce září jsou potřeba zdravotní prohlídky každého hráče. Všechny aktuality se budou objevovat v této sekci našich stránek.
Další stránky
12>>