permanentky v prodeji! | Vstupenky na Winter Hockey Games ZDE | Počet prodaných permanentek: 1941 (9.9.2024)

#POMAHAME: Charitativní bazárek vynesl přes 16 tisíc korun

Redakce • 13.09.2024

Společný projekt VHK a Stoupa cupu #POMAHAME má za sebou další úspěšnou akci. Partnerky hráčů A-týmu VHK zorganizovaly charitativní bazárek, který proběhl ve čtvrtečním odpoledni v příjemných prostorách kavárny Le Due Galline na Smetanově ulici ve Vsetíně. Cílem akce byla další pomoc a podpora pro bojovníka Radima Hnika.

Charitativní bazárek vynesl na účet #POMAHAME krásných 16.300,-Kč. Návštěvníci bazárku mohli zakoupit věci, které partnerky vsetínských hokejistů věnovaly pro tento účel. Na své si přišli fanoušci hokeje i módy včetně dětí. „Skvělý nápad, skvělá organizace a skvělý výsledek. Když dámy přišly s tímto nápadem, byl jsem moc překvapen. Aktivní zapojení ženského pokolení a módy do našeho vesměs sportovního projektu je skvělé a věřím, že ne poslední. Holkám za veškeré úsilí a za čas, které organizaci bazárku věnovaly, moc děkuji,“ projevil spokojenost a vděk jeden z hlavních koordinátorů projektu #POMAHAME Zdeněk Čablík.e

Fanoušci, kteří bazárek nestihli, nemusejí zoufat, módní kousky budou moct zakoupit v příštím bazárku: „Chtěly bychom moc poděkovat všem, kteří se za námi ve čtvrtek stavili a přispěli na Radimka. Velké díky patří také paní Míši Dubec, která nám pro tuto akci vypůjčila krásné prostory kavárny Le Due Galline. V neposlední řadě také děkujeme všem, co se podíleli na organizaci této akce a přispěli darováním svých věcí. Myšlenka charitativního bazárku se nám velice zalíbila, v dnešní době je to už ve světě běžně pořádána akce a my jsme rády, že jsme tuto událost zkusily udělat i na Vsetíně. Celková částka, kterou jsme včera vybraly, nás mile překvapila a hodnotíme celou akci za velmi vydařenou. Věříme, že tato částka ještě není konečná, protože oblečení, které se ve čtvrtek neprodalo, bude postupně dále prodáváno,“ zhodnotily celou akci za organizátorky Veronika Robová a Zuzana Bláhová.

Do projektu #POMAHAME se můžete zapojit i vy, více informací o celém projektu a možnosti přispět naleznete zde. Nejrychlejší cestou, jak pomoci, je převod na transparentní účet č. 2201425944/2010