permanentky v prodeji! | Vstupenky na Winter Hockey Games ZDE | Počet prodaných permanentek: 1990 (6.10.2024)

Podcast VHK: Zdeněk Čablík o projektu #POMAHAME, společenské odpovědnosti i přípravě na Prahu

Jan Tajzler • dnes

Další díl Podcastu VHK věnuje podstatnou část projektu #POMAHAME. Hostem byl jeden z hlavních koordinátorů projektu, zakladatel Stoupa Cupu i člen marketingového týmu VHK Zdeněk Čablík. V podcastu je řeč také o aktuálně probíhající aukci Mistři pomáhají. Mimo jiné nechybí ani vzpomínky na vlakový výjezd do Brna či přípravách na další výpravu do hlavního města. Podcasty VHK můžete kromě YouTube poslouchat i v aplikaci Spotify na účtu VHK ROBE Vsetín, kde najdete i všechny předcházející podcasty.