9. třída znovu porazila Havířov. Výhru řídil hattrickem Strapina

Helena Hegeďová • včera

Hned po pěti dnech měli deváťáci na programu odvetu proti Havířovu. Roli favorita potvrdili i tentokrát, i když na ledě souoeře o svém vítězství rozhodli až ve třetí třetině. Na úvodní gól Vsetína totiž AZ velmi rychle odpověděl otevřením skóre. Vedení pak domácímu celku vydrželo až do třetí třetiny, kdy se ke slovu dostali Vsetínští. Konkrétně to byl Matěj Strapina, kdo hattrick nasměroval VHK k vítězství.

Extraliga 9. tříd - 12.kolo ne 27.10.14:00
AZ Havířov
2:5(2:1, 0:0, 0:4)

Branky a nahrávky: 07:16 Stankovič (5/5), 14:28 Sikora (Dvořáček, Krzemien; 5/5) – 06:11 Pavlovič (Maček, Klimša; 5/5), 42:05 Strapina (Janda; 5/5), 49:33 Strapina (Molek; 5/5), 56:05 Strapina (Březovják; 5/5), 58:21 Hajdu (Štěpánek, Molek; 5/4). Rozhodčí: Tomeček – Kapitanov, Jurášek. Diváci: 154. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. Střely na branku: 21:35. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:5.

AZ Havířov: Barabosz – Pala, Rucki, Horák, Macků, Hodný, Planěk – Bytom, Cihlář, Sikora, Krzemien, Potužník, Holeš, Stankovič, Dvořáček.
VHK ROBE Vsetín: Němec – Planka, Janda, Molek, Bodiš, Maček, Bahula – Klimša, Vymyslický, Sušeň, Teplinec, Pavlovič, Macháč, Březovják, Štěpánek, Hajdu, Klich, Strapina.