Členské příspěvky na sezonu 2019/2020

Klub • 26.06.2019

Vedení hokejového klubu VHK Vsetín schválilo výši členských příspěvků mládežnických kategorií na nastávající sezonu 2019/2020. Výše příspěvků se oproti předchozí sezoně navyšuje u všech kategorií o částku 500 Kč a dle jednotlivých kategorií je uvedena níže v tabulce, včetně způsobu a termínu úhrad. K mírnému navýšení členských příspěvků dochází především z důvodu další snahy klubu v rozšíření počtu mládežnických trenérů a zkvalitnění trenérské práce s mládeží.

Členské příspěvky tvoří až 15% podílu na celkovém rozpočtu na sezónu mládežnické organizace a jsou tudíž významnou součástí našeho rozpočtu, která dává předpoklad kvalitní práci s mladými hráči klubu. Za úhradu členských příspěvků všem rodičům hráčů tímto děkujeme.

Informace k platbě, výše členských příspěvků a data splátek naleznete v rozcestníku mládeže sekci členské příspěvky nebo nejrychleji kliknutím zde.