Derby se Zlínem se blíží! Přinášíme informace k utkání a prodeji vstupenek

Klub • 17.01.2023

V pondělí 30. ledna se na Lapači uskuteční čtvrté mistrovské utkání této sezony se Zlínem, půjde zároveň o poslední měření těchto soupeřů v základní části. Zápas si vyžádá zvýšená bezpečnostní opatření i velký zájem o vstupenky. Níže v článku se dozvíte začátek online prodeje vstupenek. Prosíme fanoušky o maximální využití této možnosti nákupu. Přinášíme také informace pro hostující fanoušky, kteří budou na Lapač cestovat ze Zlína.

Online prodej vstupenek

Ceny vstupenek

STÁNÍ: 99,- KČ

SEZENÍ B,C: 220,- KČ

SEZENÍ A: 190,- KČ

SEZENÍ D: 170,- KČ

SEZENÍ E,F,K: 140,- KČ

SEZENÍ G: 120,- KČ

HOSTUJÍCÍ FANOUŠCI

Do sektoru hostů bude uvolněno 150 ks vstupenek. Jejich distribuce proběhne přes oficiální zástupce zlínských fanoušků. V online prodeji zakoupit vstupenky do sektoru hostů nebude možné. Pokud si fanoušci Beranů zakoupí vstupenky mimo sektor hostů, budou tak na zimní stadion vpuštění pouze bez klubových symbolů.

Cena vstupenky do sektoru hostů byla upravena na 170 Kč z důvodů vyžadujících vyšší bezpečnostní opatření a nemožnost prodávat vstupenky pro domácí fanoušky do sektoru D u "kotle" hostujících fanoušků.

Věříme, že utkání proběhne bez problémů a všichni si náležitě užijeme tradiční derby. Těšíme se na všechny v pondělí 30. ledna od 17:30 na Lapači.