Derniéra bez zraněného Hudlera

Aleš Koňařík • 05.03.2002

V s e t í n – Stejně jako v minulých dvou letech končí Vsetín sezónu proti jednomu z pražských týmů. S jedním podstatným rozdílem – ne v boji o extraligové prvenství. Poslednímu zápasu bude pouze z tribuny přihlížet nejproduktivnější hráč Vsetína Jiří Hudler, do hry jej nepustí zraněné rameno z posledního utkání za Liberec. Jinak se vsetínští hráči rozloučí se sezónou v kompletním složení, zápas začíná atypicky v 17:30.

Vsetínu se letos proti pražským mužstvům nedařilo, bodoval pouze jednou. V televizním zápase se Slavií vydoloval bod za remízu 3:3 díky vyrovnávací trefě Tomáše Demela. Celek vedený Vladimírem Růžičkou však v předchozím duelu v Praze defacto rozhodl o nynější podobě postupující osmičky. Vsetín zde v prohrál 4:0 a šestibodovou ztrátu na osmou příčku už nedokázal dohnat.