Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 103 (k 3.7.)

Poslední možnost nákupu ve fanshopu: od středy bude 14 dní zavřeno

Redakce • 29.06.2020

Fanoušci vsetínského hokeje mají poslední možnost nakoupit ve fanshopu VHK. Kamenná prodejna i internetový eshop totiž od 1. do 14. července hlásí prázdniny. Abyste měli jistotu, že nic nezmeškáte, navštivte fanshop v průběhu úterní otevírací doby (15 – 17 hodin), případně si objednejte z eshopu do úterních 23:59. Objednávky učiněné po tomto termínu budou expedovány až po 14. červenci.

Těšíte se na letní prázdniny? Plánujete relax či dovolenou u vody, na horách, nebo jste vášnivý rybář? Pak je právě pro vás určena nová kolekce Léto s VHK, která je nově v prodeji ve fanshopu VHK ROBE Vsetín. Na výběr máte z tematických triček, mikiny, osušek či originálních pohlednic, které můžete poslat svým kamarádům, rodině nebo známým, a ukázat, jakému klubu fandíte!

Tričko „S VHK na hory“ v pískové barvě a sloganem „Tací sa nerodí na rovině, co rostú na horách na Vsetíně“ využijete při výšlapu na kopec, procházce lesem nebo při oblíbeném sbírání hub a hřibů. Bílé tričko „S VHK k vodě“ oceníte při chvílích oddechu u koupaliště, jezera, bazénu na zahradě nebo u moře. I zde můžete být se vsetínskými hokejisty „na vítězné vlně“. Speciální tričko v olivové barvě je pak určeno všem rybářům, kteří čekají na svůj životní úlovek. A třeba jim zlatá (nebo zelenožlutá?) ryba splní klasická tři přání, která dobře známe z rybářských anekdot.

Novinku, kterou jinde nenajdete, představují originální pohlednice. Na výběr máte z řady motivů, adresát ovšem vždy pozná, že vaše místo je nejen od nové sezony na Lapači. Celkem sedm variant pohlednic (formáty A6 a širokoúhé DL) čeká, až je vaši kamarádi, rodina či přátelé najdou ve své poštovní schránce!

Na kompletní nabídku se můžete podívat zde.