Vstupenky online

Fanshop VHK po 14 dnech pauzy znovu otevírá, jede i e-shop

Redakce • 14.07.2020

Fanshop vsetínského hokeje po dvoutýdenní letní pauze znovu otevírá. Kamenná prodejna bude poprvé od pauzy v provozu v rámci páteční otevírací doby (14 - 16 hodin) a dále klasicky dle otevírací doby. Ještě předtím, ve středu 15. července, se znovu rozjíždí také internetový e-shop, na kterém si samozřejmě můžete objednávat již nyní.

Těšíte se na letní prázdniny? Plánujete relax či dovolenou u vody, na horách, nebo jste vášnivý rybář? Pak je právě pro vás určena nová kolekce Léto s VHK, která je nově v prodeji ve fanshopu VHK ROBE Vsetín. Na výběr máte z tematických triček, mikiny, osušek či originálních pohlednic, které můžete poslat svým kamarádům, rodině nebo známým, a ukázat, jakému klubu fandíte!

Tričko „S VHK na hory“ v pískové barvě a sloganem „Tací sa nerodí na rovině, co rostú na horách na Vsetíně“ využijete při výšlapu na kopec, procházce lesem nebo při oblíbeném sbírání hub a hřibů. Bílé tričko „S VHK k vodě“ oceníte při chvílích oddechu u koupaliště, jezera, bazénu na zahradě nebo u moře. I zde můžete být se vsetínskými hokejisty „na vítězné vlně“. Speciální tričko v olivové barvě je pak určeno všem rybářům, kteří čekají na svůj životní úlovek. A třeba jim zlatá (nebo zelenožlutá?) ryba splní klasická tři přání, která dobře známe z rybářských anekdot.

Novinku, kterou jinde nenajdete, představují originální pohlednice. Na výběr máte z řady motivů, adresát ovšem vždy pozná, že vaše místo je nejen od nové sezony na Lapači. Celkem sedm variant pohlednic (formáty A6 a širokoúhé DL) čeká, až je vaši kamarádi, rodina či přátelé najdou ve své poštovní schránce!

Na kompletní nabídku se můžete podívat zde.