Hokejisté míří opět za fanoušky. V Kateřinicích je čeká fotbal, v Polance autogramiáda

Redakce • 15.06.2020

Fanoušci zelenožlutých barev se tento týden mohou znovu setkat se vsetínskými hokejisty. A to hned ve dvou dnech. Valaši nejprve ve čtvrtek sehrají fotbalové utkání v Kateřinicích proti místnímu klubu, o den později pak v areálu Smýkalovy kávy ve Valašské Polance uspořádají autogramiádu. Návštěvníky páteční akce u partnera klubu čeká bohatý doprovodný program, všichni fanoušci jsou srdečně zváni!

Fotbalové utkání Kateřinice – VHK ROBE Vsetín

• Kdy: Čtvrtek 18. června 2020
  • Kde: Fotbalové hřiště v Kateřinicích
  • Začátek: 16:00

Po přátelských zápasech ve Lhotě u VsetínaHorní Lidči si hokejisté VHK ROBE Vsetín v rámci přípravy na nový ročník Chance ligy zahrají do třetice fotbal. Tentokrát míří do Kateřinic, kde vyzvou domácí TJ Sokol Kateřinice působící v krajském přeboru. Výtěžek z dobrovolného vstupného půjde na podporu fotbalového rozhodčího Radka Nohavici, jenž se pere se zákeřnou nemocí. Více o příběhu Radka Nohavici se můžete dočíst zde.

Den s VHK ROBE Vsetín a Naty & Gents

• Kdy: Pátek 19. června 2020
  • Kde: Areál Smýkalovy kávy ve Valašské Polance
  • Začátek: 14:00

Den s VHK ROBE Vsetín se v areálu Smýkalovy kávy ve Valašské Polance uskuteční letos již potřetí. Návštěvníci se mohou těšit na hudební doprovod skupiny Naty & Gents a bohatý program. Vsetínští hokejisté nabídnou autogramiádu a do tomboly věnují dárky z fanshopu. Stejně jako výtěžek z dobrovolného vstupného z Kateřinic, půjde i výtěžek z této tomboly na podporu fotbalového sudího Radka Nohavici.