Informace k prodeji vstupenek na 7. utkání čtvrtfinále playoff

Redakce • 10.03.2019

Přinášíme vám informace o možném předprodeji vstupenek pro úterní domácí zápas s Prostějovem. Ten se uskuteční pokud vsetínští hokejisté v Prostějově v neděli prohrají. Půjde opět o předprodej vstupenek na stání pro širokou veřejnost a předprodej vstupenek na sezení pro permanentkáře standard, kterým se drží jejich místa ze základní části. Více informací naleznete uvnitř článku.

Permanentkáři

• Držitelé permanentních karet typu GOLD a EXTRA mají v ceně i play-off, tudíž se nemusí obávat o svá místa a nadále můžou na zápasy chodit tak, jak jsou zvyklí.
  • Držitelům permanentních vstupenek typu STANDARD nabízíme přednostně předprodej na svá místa i pro zápasy play-off. V praxi to bude fungovat tak, že držitel typu permanentky STANDARD přijde se svou permanentkou, kterou se prokáže a může si na své místo ze základní části koupit vstupenku.

Předprodej pro držitele permanentek typu STANDARD
DEN DATUM PRODEJNÍ DOBA POKLADNA
PONDĚLÍ 11. BŘEZNA 10 - 12 HODIN 14 - 17 HODIN Č. 3

Online prodej vstupenek

Online prodej bude spuštěn dle výsledku utkání v Prostějově

• V případě prohry v neděli v Prostějově - prodej online vstupenek od neděle 22.00.hod do 13.00 hracího dne

Odkaz na zakoupení vstupenek naleznete klasicky na hlavní stránce hc-vsetin.cz. - sekce VSTUPENKY ONLINE.

PŘEDPRODEJ vstupenek NA stání

• Mimo online prodej vstupenek nabízíme i předprodej vstupenek na 7. zápas na pokladně č. 2 na zimním stadionu. Prodávat se budou pouze vstupenky na stání a to v pondělí na pokladně č. 2 v době od 10 do 12.00 hodin a od 14 do 17 hodin.

Vstupenky na stání

DEN DATUM PRODEJNÍ DOBA POKLADNA
PONDĚLÍ 11. BŘEZNA 10 - 12 HODIN 14 - 17 HODIN Č. 2

CENY vstupenek

Ceny vstupenek na čtvrtfinále play- off byly stanoveny už před sezonou. Vstupenky na stání budou k mání za 120Kč a na sezení za 170Kč.