Juniory čeká moravská špička

Radek Bařina • 11.12.2008

V s e t í n - Přetěžký víkend čeká na juniory VHK Vsetín. Po pondělní vydřené výhře nad Znojmem se v honbě za dalšími důležitými body potkají se dvěma ze tří nejlepších moravských týmů letošní ELJ. V pátek od 17:00 přivítají Na Lapači vedoucí tým celé juniorské extraligy, Vítkovice. Ty v dosavadním průběhu sezóny prohrály pouhé 4 zápasy, nasbíraly 69 bodů a se 148 nastřílenými góly jsou zatím suverénně nejproduktivnějším celkem celé ELJ. Ve svém středu mají navíc nejvíce bodujícího hráče extraligy Ondřeje Šedivého, jenž ve 28 zápasech nasbíral pozoruhodných 54 bodů (17+37). Ani v sobotu nečeká Valachy nic lehkého, vydají se totiž do Opavy na horký led osmého týmu juniorské soutěže, který zatím nasbíral 49 bodů, tedy o 28 více než Vsetín.