OBRAZEM: Seriál skills kempů VHK odstartoval, premiéra patřila kategoriím 3. - 5. třídy

Redakce • 23.04.2023

VHK ROBE Vsetín navazuje na klubovou koncepci mládeže a podporuje tak rozvoj mladých hokejistů. V průběhu dubna klub zahájil development program, tedy sérii skills kempů na ledě partnerského KAPKA resortu, které představují nadstavbovou činnost vedle pevného týmového programu jednotlivých mládežnických kategorií. Určeny jsou hráčům a hráčkám jak VHK, tak i okolních klubů. Uplynulou sobotu se uskutečnil první kemp, který byl určen hráčům a hráčkám kategorie 3. - 5. třídy (ročníky 2015 - 2013).

Více informací o development programu VHK včetně registrace najdete zde (klikněte). Na nejbližší termín 29. dubna zbývají poslední dvě volná místa!