permanentky v prodeji! | Vstupenky na Winter Hockey Games ZDE | Počet prodaných permanentek: 1941 (9.9.2024)

OBRAZEM: Vsetín představil dresy pro nový ročník Maxa ligy

Redakce • 12.09.2024

VHK ROBE Vsetín vstoupí do nového ročníku Maxa ligy jako obhájce titulu. Cíle klubu z Valašska se nemění ani pro osmou sezonu, kterou Vsetín přidá ve druhé nejvyšší soutěži od postupu v roce 2017. Vsetín nadále bude cílit na nejvyšší příčky s jasnou ambicí znovu postoupit do baráže o Tipsport extraligu. Nové dresy představili odchovanci a zároveň osobnosti týmu kapitán Erik Hrňa a obránce Matěj Stříteský. Novými prvky jsou vyšité logo klubu, čísla i jmenovky hráčů. Oproti minulé sezoně bude Vsetín na domácím ledě nastupovat v tmavé tedy zelené variantě dresu. Nové úbory vsetínských hokejistů slivovicí pokřtil jednatel VHK Petr Neumann.

Dnes v 18:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice "B"