OBRAZEM: Vsetínští mládežníci opět zdolávají vrcholy VKV a již nyní vedou svoji kategorii

Patrik Kopáč • 09.06.2023

Jak je již u mládeže VHK zvykem, i letos se hráči a trenéři zapojili do cykloturistického projektu VKV (Vrchařská koruna Valašska), který letos odstartoval 1. dubna a končí 30. listopadu 2023. Ve čtvrtek 8. června si hráči sedmé a osmé třídy (ročníky 2010 - 2011) pod dohledem trenéra Daniela Tesaříka a člena vedení VHK Luďka Hryciowa zpestřili letní přípravu zdoláním vrcholu u vodní nádrže Březinky situované v horní části obce Kateřinice, kam vyrazili z centra Vsetína. Poté si to zamířili do areálu Semetín, kde pro ně trenéři připravili posezení u špekáčků. Nyní mládežníci VHK vedou pořadí škol a sportovních klubů VKV, které loni ovládli. Podívejte se, jak to tam vypadalo!

Mládež VHK zdolává kopce VKV, ve čtvrtek 8. června zdolali vrchol u vodní nádrže Březinky.