Pokračujeme v reprízách zápasů: V úterý se můžete těšit na finále s Frýdkem!

Redakce • 23.03.2020

Po víkendovém intermezzu, kdy mohli fanoušci sledovat reprízy utkání vsetínských hokejistů z přelomu milénia v České televizi, pokračujeme v promítání historických zápasů prostřednictvím YouTube kanálu VHK ROBE Vsetín. V úterý si znovu připomeneme druhé pokračování finále 2. ligy 2016. Valaši tehdy podruhé za sebou postoupili do bojů o kvalifikaci. V tomto památném duelu srazili favorita z Frýdku-Místku 4:1 a vyrovnali stav série na 1:1. Přenos startuje v 17:30!

Reprízu finále doporučujeme sledovat na domácím monitoru nebo na chytré televizi.

Jak utkání hrané 20. března 2016 vypadalo?

Dlouho očekávané finále po roce znovu dorazilo do Vsetína. Na Lapač zavítalo více než 4000 diváků a Valaši znovu předvedli nadšení pro hokejovou věc. Domácí se fanouškům odvděčil vítězstvím 4:1 a poprvé v sezoně porazil soupeře z Frýdku-Místku, který se mohl opřít o profesionální podmínky a zázemí. Naopak farma extraligového Třince na Lapači zažila první porážku v kalendářním roce 2016. Finálová série byla rázem 1:1 a mohla pokračovat dalšími zápasy jak v Polárce, tak na Lapači. Rysi nakonec prodali větší individuální zkušenost a po těsné výhře 3:2 na zápasy postoupili do kvalifikace o druhou nejvyšší soutěž.

Co po zápase řekl trenér Luboš Jenáček?

Myslím si, že jsme podali výborný výkon, chtěl bych kluky pochválit, a poděkovat jim, že to bylo odjezděné opravdu od prvního do posledního hráče, výborně odchytané a myslím si, že to byl výkon hodný Vsetína, fanoušků i finále play-off. Samozřejmě jsme moc šťastní, že jsme vyhráli a srovnali na 1:1. My tak můžeme snít dál náš sen, navíc uděláme všechno pro to, abychom podali ve Frýdku stejný výkon jako dnes.

Fotografie z utkání

Dříve promítané reprízy zápasů