Předposlední vystoupení v přípravě: vyzraje Vsetín na Havířov?

Petr Vychopeň • 01.09.2009

Postupem času končí příprava na nadcházející sezónu a společně s tím konstatujme, že před Vsetínem stojí předposlední "přátelák". Do cesty se zelenožlutým postaví již podruhé tým Havířova a nutno dodat, že Vsetínští mají Panterům co oplácet. V prvním střetnutí totiž odolávali do 56. minuty, kdy ještě drželi remízu. Poté ale Havířov, hrající o soutěž výš, prokázal zkušenosti a vítězství strhl na svoji stranu.

Zda Vsetín svému protivníkovi oplatí výsledek z prvního střetu a jak trenér Viktor Hlobil zamíchá sestavou, můžete sledovat na vlastní oči. Utkání začíná v 18:00 na vsetínském Lapači!

Perlička utkání

V úterním duelu by se měl poprvé v roli soupeře na Lapači představit útočník Erik Hrňa. Vsetínský odchovanec byl v létě na zkoušce v extraligovém Třinci, jenž na něj vlastní práva. Byl však suspendován do Havířova a nyní obléká dres s panterem na hrudi. Jako brankářská dvojka by rovněž do Vsetína mohla dorazit někdejší opora mládežnických celků Martin Štefl.

Sestavy v posledním zápase:

Vsetín proti Piešťanům: Plšek - Trška, Matula, Bezouška, Pšeja, Zavrtálek, Šimek - Knebl, Ašer, Mikeš, Ševčík, Plachtovič, Podešva,Mokrejš, Korčák, Tesařík.

Havířov proti Grenoblu: Čech - Krisl, Hoďa, Peštuka, Falter, Vajda, Zientek, Hanousek, Vydra - Hrňa, Haas, Brynecký, Sikora, Červenka, Szabo, Šedivý, Lukaštík, Zeliska, Klimša, Maruna, Mocek.