Staňte se součástí úspěšné Hokejové tomboly!

Redakce • 29.01.2019

Valašský hokejový klub se v průběhu sezony zapojil do Hokejové tomboly 50:50, kterou zajišťuje partner soutěže společnost Chance. Hokejová tombola však běží i v extralize, kde ji zajišťuje taktéž partner soutěže společnost Tipsport. Že se tombole na Lapači daří dokazuje i fakt, že si již šťastní výherci odnesli domů 111 tisíc Kč.

V Hokejové tombole se na Lapači vybralo už celkem 289 700Kč! Což je čtvrtý nejvyšší výsledek i mezi extraligovými kluby. Na žebříček se můžete podívat zde (klikněte). Díky Hokejové tombole se vsetínská mládež dočká nové hokejové střelnice. Přijďte mezi nás a zapojte se do našeho tombolového kolektivu. Rádi vás mezi sebou přivítáme.

VHK ROBE Vsetín hledá do svého týmu prodejce tiketů do tomboly!

Prodává se během domácích zápasů v době od 16:15 hodin až do přestávky před třetí třetinou. Práce je nenáročná a můžete se těšit i na menší přivýdělek. Chcete-li být součástí našeho týmu, přihlaste se nám na telefonním čísle +420 774 952 489 nebo na e-mailové adrese ofaltysova@centrum.cz.