Vstupenky online

Týden hokeje přivedl na Lapač další děti. Nábor do přípravky pokračuje každý víkend!

Redakce • 21.09.2021

Týden hokeje po roční odmlce znovu dorazil na Lapač. Ve Vsetíně se akce zúčastnila desítka nových dětí, které společně s trenéry strávily příjemné pozdní odpoledne na ledě. Hrály se nejrůznější hry, aby si děti osvojily pevné stání na bruslích. „Především jsme se snažili, aby to děti bavilo. Rodičům jsme prezentovali, co hokej obnáší, a že je to dostupný sport. Myslím, že jsme si všichni odpoledne užili,“ hodnotil pondělní akci trenér Libor Forch, který má právě náborové aktivity na Lapači na starosti.

Děti byly rozděleny do několika stanovišť, kde byl při různých disciplínách kladen důraz především na bruslení. K dispozici a pomoci byli zkušení vsetínští trenéři, kteří se dětem naplno věnovali. Hlavní zaměření disciplín na stanovištích bylo zvládnout bruslit bez pomoci. Na jednom stanovišti mohli účastníci prohánět nafouknuté bubliny, na dalších proháněli obruče, projížděli vyznačenou dráhu nebo sbírali tenisové míčky.

Cílem akce bylo obeznámit děti a jejich rodiče, jak to v hokejovém klubu chodí a co je třeba udělat pro to, aby děti mohly chodit na led pravidelně. Všechny děti si čas na ledě mezi svými a trenéry užily a pevně věříme, že si cestu na Zimní stadion Na Lapači opět najdou a to třeba hned už o víkendu, kdy má trénink přípravka.

banner pod článkem
×
Dnes v 17:30 | Muži
VHK ROBE Vsetín
SC Kolín