Udrží Vsetín sérii ?

Aleš Koňařík • 05.10.2001

V s e t í n - Pět kol neporažení vsetínští hokejisté zajíždějí v pátek do Hradce Králové k zápasu s Pardubicemi, které si hýčkají obdobnou sérii: šest výher v řadě. Vsetín by se jistě rád vytáhl proti jednomu z favoritů soutěže, přetrvávající problémy s marodkou však Vsetínu neumožňují nastoupit v optimální sestavě. O startu Vampoly s Šafaříkem se tak zřejmě rozhodne až před zápasem.

Pardubice, momentálně druhý tým tabulky, potvrzují předsezónní ambice. Po debaklu 6:0 ve 2.kole ve Vítkovicích kráčejí od výhry k výhře, brankář Svoboda navíc už třikrát udržel čisté konto. Jediným, koho budou Pardubice pro zápase se Vsetínem postrádat, je suspendovaný kapitán Otakar Janecký.

Páteční soupeř Vsetína získal v průběhu letních přestupů nejvýznamnější posilu v Michalu Sýkorovi, loni ještě kmenového hráče Filadelfie Flyers. Kvůli rozsáhlé rekonstrukci stadionu v Pardubicích se zápas odehraje v Hradci Králové.

Oficiální stránky Pardubic.