VHK ROBE Vsetín děkuje fanouškům za podporu prostřednictvím virtuálních vstupenek

Redakce • 16.04.2021

Hokejová utkání se v drtivé většině uplynulé sezony 2020/2021 uskutečnila bez fanoušků na tribunách. Vedle tradičně skvělé podpory a atmosféry přišli Valaši o značnou část rozpočtu, protože příjmy ze vstupného jsou pro VHK ROBE Vsetín klíčové. Proto klub připravil formát „virtuálních vstupenek“ na semifinálovou sérii s Jihlavou. Jejich prostřednictvím fanoušci klubu poslali přesně 216 824 korun!

„Nesmírně si toho vážíme. Jsme za to vděční, je to obrovský projev sounáležitosti fanoušků s klubem. Jsme moc rádi, že ta pospolitost funguje. Máme neskutečný výpadek z příjmů, začalo to už zrušením loňského play-off a pokračovalo drtivou většinou letošní sezony. Jsou to opravdu šílená čísla. Moc děkujeme za tuto pomoc a věříme, že v budoucnu už nebudeme muset vymýšlet takovéto akce. Ale že bude stačit napsat, v kolik se hraje, abychom se na stadionu vzájemně viděli, abyste nám fandili, přáli nám, nadávali nám, my říkali, ať neházíte kelímky na led, abychom společně otáčeli zápasy a vyhrávali s celým týmem,“ uvedl Daniel Tobola, jednatel VHK ROBE Vsetín.

Koupí virtuálních vstupenek v této těžké době mohli příznivci zelenožlutých barev podpořit svůj klub a pomoci mu zmírnit nepříjemné ekonomické dopady způsobené vládními restrikcemi. Na oplátku získali zajímavé odměny jako hrané dresy, podepsané hokejky či puky.

Jak bylo na začátku avizováno, klub bude odměny rozesílat v druhé polovině dubna. Fanoušci, kteří preferují osobní odběr, si mohou svoji odměnu po emailové výzvě vyzvednout v rámci výdejního okénka fanshopu:

• ÚTERÝ: 10 – 12 a 14 – 16 hodin
  • STŘEDA: 14 – 16 hodin
  • ČTVRTEK: 10 – 12 hodin

Do konce dubna stále běží kompenzační režim pro držitele permanentek z uplynulé sezony. Ti mají možnost získat zpět peníze za utkání, která nemohli navštívit. Zároveň mohou vsetínský klub výrazně podpořit, pokud se rozhodnou pro vrácení pouze části peněz. Více informací naleznete v tomto článku (klikněte).

„Nesmírně si vážíme toho, když nám držitel permanentky své peníze věnuje. Zároveň pokud se rozhodne, že si je nechá vrátit, je to čistě jeho rozhodnutí, všech se nás dotýká covidová doba. Děkujeme za jakoukoliv podporu a přízeň fanoušků. Hlavně věříme, že už od srpna budeme zažívat radosti a starosti pod střechou Lapače společně,“ doplnil Daniel Tobola.