80. narozeniny
(14.9.) 2. kolo ChL: Havířov - Vsetín od 17:00 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1538 (13.9.)

Apel VHK fanouškům: Užijme si společně sezonu a netrestejme sami sebe zbytečnými prohřešky

Klub • 10.09.2019

Za dvě sezony v první lize si všichni na Lapači užíváme skvělých návštěv a atmosféry. Zároveň jsme za tyto dvě sezony přispěli do svazové pokladny vysokou částkou za zaplacení pokut za nevhodné chování diváků při utkáních. Emoce patří ke sportu, ale mějme všichni na paměti, že nevhodné chování na tribuně, vhazování předmětů na led, výhrůžky směrem k rozhodčím apod. vedou ve finále vždy k jedinému - potrestání našeho-vašeho klubu.

Do sezony vstupujeme s podmínečným uzavřením stadionu a to si přeci nikdo z nás nepřeje. Náš zimní stadion je kamerově monitorován, několik fanoušků za loňskou sezonu zaplatilo nemalé pokuty v rámci přestupkových řízení, někteří dostali i několikaleté zákazy vstupu na zimní stadiony.

Netrestejme těmito prohřešky sami sebe a pojďme si sezonu užít skvělou atmosférou s cílem se vrátit - tam, kam patříme.

Daniel Tobola
jednatel VHK ROBE Vsetín