Ve čtvrtek už s permanentkou! Přečtěte si aktuální opatření na zápas s Prostějovem

Redakce • 01.09.2020

Seriál přípravných utkání na novou sezonu pokračuje. Valaši ve čtvrtek od 18:00 přivítají v odvetě Jestřáby z Prostějova. S ohledem na aktuální hygienická opatření a nařízení vlády, kterými se klub musí řídit, čeká hokejisty i fanoušky několik změn. Týkají se přístupu na stadion a pohybu v jeho areálu, rozvržení jednotlivých sektorů nebo pravidel rozestupů. Přinášíme je souhrnně v tomto článku. Online prodej vstupenek odstartuje v úterý 1. září v 18:00.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Všichni se musí řídit mimořádnými předpisy, se kterými se seznámíte prostřednictvím stránek Ministerstva zdravotnictví. Fanoušci musí mít na stadionu po celou dobu nasazenou roušku a dodržovat rozestupy. Ke vstupu na Lapač vydal klub směrnici, všechny informace naleznete zde (klikněte). Tato směrnice vychází z návštěvního řádu stadionu (klikněte). Prosíme všechny návštěvníky o vzájemnou ohleduplnost a respektování pravidel v těchto mimořádných podmínkách. Jejich dodržováním přispějeme k tomu, aby nadcházející ročník Chance ligy proběhl plynule a bez komplikací.

Na čtvrteční utkání s Prostějovem už mohou fanoušci využít svých permanentek!

Pravidla pro hromadné akce doznaly od 1. září změn. Nově už permanentkáři mohou na zápase s Jestřáby sedět na svých předplacených místech. Fanoušky, kteří vlastní kartičku na stání, prosíme, aby zvolili vchod na stadion dle toho, na které straně sektoru stání jsou zvyklí během zápasu podporovat vsetínské hokejisty. Tribuna stání je rozdělena na dva sektory, mezi kterými je zakázáno přecházet. Fanoušci s permanentkami na sezení vstupují na stadion jak jsou zvyklí.

Prodej vstupenek na zápas

Na zápas s Prostějovem mohou fanoušci za 80 Kč zakoupit lístky na stání i na sezení. Učinit tak mohou prostřednictvím online prodeje nebo na pokladně od 17:00 před zápasem. Ti, kteří budou chtít zakoupit lístky na sezení nabádáme, aby tak učinili zavčasu přes online prodej, jelikož na pokladně před zápasem už nemusí být dostupné. Lístků na stání bude dostatek.

Děti do 140 cm a vozíčkáři

Nově mohou na zápas i děti do 140 cm zdarma. Pozor! Je však nutné si na pokladně v doprovodu dospělého vyzvednout volný lístek. Děti do 140 cm zdarma mají vstupenku bez nároku na místo. Vozíčkáři mohou na zápas již také, tak jak jsou zvyklí.

AKREDITACE

Aktuální omezení kapacity a specifická pravidla pohybu na stadionu platí také pro zástupce médií. Žádosti o akreditace vyřizujeme individuálně, zájemci se mohou obrátit na email travnicek@hc-vsetin.cz.