Vsetín od úterý v nových barvách!

Tisková zpráva, Aleš Koňařík • 19.01.2004

V s e t í n - Česká spořitelna, generální partner Vsetínské hokejové a.s., zve všechny příznivce hokeje na úterní mistrovské utkání Tipsport extraligy ledního hokeje mezi Vsetínskou hokejovou a HC Sparta Praha. Domácí tým se poprvé představí v nových barvách. Nové dresy budou od úterního rána vystaveny na vsetínské pobočce České spořitelny. Klienti zde mohou rovněž získat vstupenku na večerní zápas.

Tisková konference, kde bude představen nový dres, se za účasti zápstupců České spořitelny a.s. a Vsetínské hokejové a.s. uskuteční v úterý v 10:30 v pražském hotelu Radisson.

Vsetínskému týmu přibyl nový marod Ondřej Němec, který si v utkání se Znojmem pochroumal zápěstí. Co do výsledků trápící se Sparta bude postrádat Broše, Kratěnu, Šreka a Havelku. Sparta sice v posledním kole urvala dva body za vítězství na Kladně, v novém roce se však Hadamczikův výběr trápí a v šesti kolech nasbíral stejný počet bodů.

Na Kladně o vítězství Sparty rozhodl její nejproduktivnější muž Jan Marek. Díky tomu hájila Sparta pozici v první čtveřici, která zaručuje výhodnější post pro čtvrtfinále play-off. Byla to první výhra pražského klubu od 6.ledna, kdy na svém ledě porazil Zlín 7:3.

Ve Vsetíně naplno zazářila hvězda slovinského útočníka Razingra, jehož branky ve víkendových zápasech znamenaly pro Vsetín zisk pěti cenných bodů. Díky tomu je naděje na play-off stále reálná, ač vsetínské mužstvo útočí ze zadních pozic. Zápasy pravdy má teprve před sebou.

Sestavy v minulém kole: Vsetín: Biegl - Vyrůbalík, Němec, Jaškin, Frolo, Hrabal, J. Polák - Razingar, Stantien, Selingr - Dubec, Pavliš, Demel - Hudec, Vak, Ambruz - Hruška.

Sparta: Schwarz - Sloboda, Řezníček, L. Procházka, Jan Hanzlík, J. Kasík, Výtisk, Srdínko - Ujčík, Marek, Chabada - Ton, Šimíček, Bartečko - Špilár, Šindel, Tomajko - Vrbata, Z. Sedlák.