Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1617 (25.9.)

Vsetín začne Rona Cup soubojem proti Zvolenu

David Schlegel • 12.08.2004

Hokejisty Vsetína čeká ve čtvrtek v 16 hodin na zimním stadionu v Trenčíně první zápas na 11. ročníku prestižního turnaje Rona Cup (dříve Crystal Cup). Soupeřem Valachů budou hokejisté vicemistra slovenské ST Extraligy Hkm Zvolen. Celková dotace turnaje je 200 tisíc slovenských korun. Vítěz si odnese 100 000 Sk, druhý v pořadí 60 000 Sk a třetí celek 40 000 Sk.

Hokejisté úřadujícího slovenského vicemistra ze Zvolena přivítali v létě ve svém týmu několik posil. Do mužstva se vrátil gólman Rastislav Rovnianek, který loni působil nejprve v Martině a poté v rakouském Štýrském Hradci. Velkými posilami budou jistě obránci Stanislav Jasečko a Ladislav Čierny. Ti spolu s Danielem Babkou dlouho působili v Českých Budějovicích, kde patřili k nejlepším obráncům.

Po pauze začal opět trénovat Vlastimil Plavucha, jenž se zúčastnil pěti světových šampionátů a před čtyřmi lety krátce působil v Třinci. Po těžkém zranění začal s lehčí přípravou i Jaroslav Török, jenž kdysi neuspěl na zkoušce v Plzni. V mužstvu působí i několik českých hráčů - v obraně je to obrovitý odchovanec Litvínova Petr Krátký s vítkovickým zlým mužem Vítězslavem Škutou a v útoku další zlý muž Libor Polášek, jenž působil nejdéle rovněž ve Vítkovicích.

Se Zlínem loni získal titul Erik Weissmann. Velké zkušenosti má mnohonásobný reprezentant Richard Šechný. S mužstvem zatím zůstává i reprezentační brankář Karol Križan. Exotickou posilou je maďarský útočník Balazs Ladanyi, jenž se zúčastnil devíti světových šampionátů, sehrál 95 reprezentačních zápasů za Maďarsko a zatím celou svou kariéru působil v Dunaújvárosi.

Soupiska HKm Zvolen

brankáři: Rastislav Rovnianek, Peter Ševela, Karol Križan
obránci: Daniel Babka, Stanislav Jasečko, Ladislav Harabin, Ladislav Čierny, Rastislav Štork, Peter Klepáč, Martin Nemčok, Luboš Velebný, Petr Krátky, Vítězslav Škuta
útočníci: Ján Cibula, Ricchard Šechný, Jaroslav Török, Jozef Čierny, Igor Majeský, Vlastimil Plavucha, Andrej Rajčák, Peter Klouda, Tomáš Škvaridlo, Ladislav Paciga, Roman Macozsek, Erik Urgela, Juraj Húska, Rastislav Gašpar, Libor Polášek, Erik Weissmann, Balazs Ladanyi

Rozpis turnaje

čtvrtek 12. srpna 2004
13.00: HC Slovan Slovnaft Bratislava – HC Hamé Zlín
16.00: HKm Zvolen – HC Vsetín
19.00: Dukla Trenčín – HC Oceláři Třinec

pátek 13. srpna 2004
13.00: HKm Zvolen – HC Hamé Zlín
16.00: HC Slovan Slovnaft Bratislava – HC Oceláři Třinec
19.00: Dukla Trenčín – HC Vsetín

sobota 14.8.2004
13.00: HKm Zvolen – HC Oceláři Třinec
16.00: HC Slovan Slovnaft Bratislava – HC Vsetín
19.00: Dukla Trenčín – HC Hamé Zlín

banner pod článkem
×
Dnes v 14:00 | Jun.
HC Slavia Praha
VHK ROBE Vsetín
×
Dnes v 14:00 | Dor.
VHK ROBE Vsetín
HC Baník Sokolov