Vstupenky online

Valaši v bojovném utkání podlehli Prostějovu

Jan Tajzler • 18.09.2019

Souboj dvou favorizovaných celků na Hané přinesl ze začátku nepříliš atraktivní podívanou plnou nepřesností. Brankový účet zápasu se podařilo otevřít až ve druhé třetině, kdy se prosadil domácí Nouza. Vsetín dokázal srovnat v přesilové hře, když dostatečný důraz na brankovišti předvedl Vlastimil Dostálek. Jenže Jestřábi se dokázali rychle zmátořit a dvěma slepenými brankami v podání Žalčíka strhli vítězství na svou stranu. Vsetín se bude snažit dostat zpět do herní pohody v sobotním souboji s Třebíčí, utkání startuje na Lapači v 17:30.

CHANCE LIGA - 4.kolo st 18.9.18:00
LHK Jestřábi Prostějov
VHK ROBE Vsetín
3:1(0:0, 1:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 28. Nouza (Kafka), 52. Žálčík (Husa, P. Krejčí), 53. Žálčík (Račuk, Kafka) – 50. Dostálek (Slováček). Rozhodčí: Fiala, Cabák – Měkýš, Roupec. Vyloučení: 10:8. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1784. Střely na branku: 26:39. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1.

LHK Jestřábi Prostějov: D. Dvořák – Brančík, Mrázek, M. Novotný, Muška, Husa, P. Krejčí – Berger, Račuk, Žálčík – Hrníčko, Nouza, Kafka – L. Luňák, V. Meidl, T. Jandus – L. Krejčík, Chlán, Ouřada – M. Novák.
VHK ROBE Vsetín: Bláha – Teper, Slováček, Holomek, Dudáš, Jeřábek, J. Drtina, Hryciow – Dostálek, L. Volf, Jonák – Březina, Rehuš, Procházka – D. Tůma, Pechanec, Doktor – Vítek, Šilhavý, Hořanský.

Ohlasy k utkání

Jiří Dopita (Vsetín): Utkání se hodnotí hodně těžko. Myslím si, že jsme celé utkání byli lepším týmem. Bohužel jsme neproměnili hned několik našich šancí. Obdrželi jsme smolný gól v oslabení, ale další dva již byly po našich hrubkách. Zápas jsme si prohráli sami. Je velká škoda, že jsme utkání nezvládli. Taková utkání jsou a my se musíme oklepat a doufat, že se nám začne více dařit střelecky a že se zvedneme.