Devátá třída vstoupila do sezony úspěšně, nad Přerovem vedla už od první třetiny

Anna Pavlína Sedláčková • 10.09.2022

Devátá třída má za sebou první utkání v nové sezoně. Skóre utkání se otevřelo až ke konci první třetiny střelou vsetínského obránce, jehož akci o pár minut později zopakoval další vsetínský hráč. Do poloviny utkání se domácím dařilo udržet si čisté konto, to jim ale překazili hráči Přerova, kteří také snížili čtyřgólový náskok domácích. Vsetínští se ale nezalekli a svému soupeři vstřelili další dva góly.

Liga 9. tříd - 1.kolo so 10.9.15:00
HC ZUBR Přerov
6:1(2:0, 3:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 16. Dubec (Vinklárek, Němec M.), 19. Hynek, 25. Malý (Stodůlka), 27. Vašička (Spitzer), 40. Vašička (Němec M., Vlk), 48. Stodůlka (Vašička) – 36. Ryšavý (Kováč). Rozhodčí: Novák – Šimek, Cverna. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 85. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 6:1.

VHK ROBE Vsetín: Kocyan – Dvořáček, Spitzer, Hynek, Krsek, Stodůlka, Dubec – Němec M., Mikulka, Vlk, Vinklárek, Vašička, Fusek, Malý.
HC ZUBR Přerov: Trnka – Řepka, Němec F., Metelka, Dostál, Pochylý, Kočara – Strnádel, Zelinka, Pekr, Dostál, Kolář, Ryšavý, Vyroubal, Kováč, Žaroský.