Deváťáci si po dvou prohrách spravili chuť. Potřetí porazili Přerov

Helena Hegeďová • 21.11.2022

Nadstavba 9. tříd začala svou druhou čtvrtinu, což znamená, že se Valaši opět utkali s Přerovem. A z duelu stejně jako v předchozích případech vyšli vítězně. O tříbodovém zisku naplno rozhodli ve třetí třetině a celkově porazili Zubry 6:3. Čtyři z šesti branek vstřelil Matyáš Němec.

Liga 9. tříd - N8 so 19.11.11:15
HC ZUBR Přerov
6:3(2:1, 1:0, 3:2)

Branky a nahrávky: 1. Němec (Malý), 20. Němec (Malý), 21. Vašička (Vlk), 42. Hynek (Vašička), 42. Němec (Vlk, Hynek), 52. Němec – 2. Vyroubal (Dostál, Strnádel), 44. Pekr (Ryšavý), 55. Kováč (Vyroubal, Dostál). Rozhodčí: Smilek — Tomeček, Šimek. Vyloučení: 2:5. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 65. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:2, 6:2, 6:3.

VHK ROBE Vsetín: Kocyan — Dvořáček, Hynek, J. Vašička, Stodůlka — Matyaštík, Vlk, Vinklárek, P. Vašička, M. Němec, A. Němec, Chalupa, Malý, Dubec.
HC ZUBR Přerov: Trnka — Řepka, Cífka, Dostál, Kolář, Kočara, F. Němec, Faltýnek — Pochylý, Strnádel, Filípek, Švejcar, Pekr, Ryšavý, Vyroubal, Kováč, Špaček, Žaroský.