Junioři na první místo nedosáhli. Vedoucímu Přerovu podlehli

Hana Skupinová • 20.02.2023

Vsetínští junioři měli v neděli jedinečnou příležitost. Na Lapač přijel lídr tabulky z Přerova, na něhož Valaši ztráceli tři body a měli tak šanci čelo tabulky atakovat. Ale nepodařilo se. Na začátku zápasu si první a jedinou branku této třetiny připsali Zubři. Druhá perioda přála opět Přerovu, a tak si připsal další dvě branky, a vedl tedy 3:0. V poslední třetině Vsetínští pouze zmenšili náskok Zubrů o jednu branku, a tím se rozhodlo o výsledku 1:3. Do konce základní části chybí Vsetínu odehrát ještě šest zápasů, takže šestibodová ztráta na Zubry zatím neznamená nemožnost se na první místo ještě prodrat. O další body bude juniorka bojovat netradičně už ve čtvrtek proti Šumperku.

Liga juniorů - 36.kolo ne 19.2.15:00
HC ZUBR Přerov
1:3(0:1, 0:2, 1:0)

Branky a nahrávky: 56. Koláček (Melenovský, Janíček) – 1. Buršík (Halík, Hradil), 22. Hyža (Kuchta, Švejda), 31. Lysoněk (Buršík, Štíbr). Rozhodčí: Poláček — Kociňák, Šobáň. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: 18:34 (8:13, 9:9, 1:12). Průběh utkání: 0:3, 1:3.

VHK ROBE Vsetín: Pavlíček — Velikovský, Mošnička, Hamřík, Kráčalík, Machů, Fojtík, Zedek — Ürge, Ramert, Jurek, Heinrich, Stodůlka, Koláček, Hrdý, Matějíček, Janíček, Juráň, Melenovský.
HC ZUBR Přerov: Žurek — Nášel, Brázda, Pekr, Billa, Nesvadba, Koblížek, Holík — Štíbr, Hradil, Šilhavý, Kolařík, Lysoněk, Svoboda, Hyža, Halík, Kuchta, Švejda, Buršík, Hanák.