Junioři se dál trápí, těsně podlehli favorizovaným Zubrům

Helena Hegeďová • 26.11.2022

Juniorka za poslední měsíc vyhrála pouze jedno utkání a tuto bilanci nenapravila ani v pátek proti Přerovu. Hosté do zápasu vstupovali v roli favorita a otevřeli skóre ve 27. minutě. V na střely vyrovnaném utkání přidali Přerovští další gól uprostřed třetí třetiny, na což Vsetín reagoval až v poslední minutě, konkrétně v čase 59:22 se prosadil Šimon Rigo.

Liga juniorů - 17.kolo pá 25.11.20:00
HC ZUBR Přerov
1:2(0:0, 0:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 60. Rigo – 27. Billa (Kuchta, Pekr), 50. Šilhavý (Halík, Kuchta). Rozhodčí: Šutara – Přecechtěl, Frais. Vyloučení: 3:4. Bez využití. Diváci: 30. Střely na branku: 30:33 (10:10, 13:13, 7:10). Průběh utkání: 0:2, 1:2.

VHK ROBE Vsetín: Pavlíček — Mlčoch, Mošnička, Hamřík, Kráčalík, Fojtík, Zedek — Ürge, Rigo, Jurek, Melenovský, Heinrich, Stodůlka, Matějíček, Janíček, Hrdý.
HC ZUBR Přerov: Žurek — Nášel, Brázda, Pekr, Billa, Veselý, Nesvadba, Koblížek — Štíbr, Mašek, Šilhavý, Kolařík, Lysoněk, Svoboda, Hyža, Halík, Kuchta, Buršík, Hanák.