Vsetín nestačil na Nový Jičín, padl v samostatných nájezdech

Jan Tajzler • 16.01.2016

Vsetínské hokejisty čekal v Novém Jičíně druhý ze tří venkovních zápasů v řadě. Valaši se rychle ujali vedení, když se ve 3. minutě utkání prosadil Kajaba, jenže domácí stačili ještě do konce první třetiny skóre otočit. Valaši vyrovnali v počátku druhé třetiny zásluhou přesné trefy Nedbálka, ale na další branky čekali přítomní diváci v Novém Jičíně marně. Na řadu přišlo prodloužení, ve kterém se však ani jeden tým neprosadil. Utkání tak dospělo až do samostatných nájezdů, v nichž se trefil pouze domácí Gebauer, a zajistil tak Novému Jičínu bonusový bod navíc a také druhé vítězství nad Valachy v letošní sezoně. Vsetínští uzavřou třízápasový venkovní trip ve středu, kdy zajíždějí na led brněnské Techniky.

2. liga - 34.kolo so 16.1.17:00
HK Nový Jičín
3:2sn(2:1, 0:1, 0:0 - 0:0)

Branky a nahrávky: 6. Mikšan (Zdeněk), 18. Ižacký (Lehečka), rozh. náj. Gebauer – 3. Kajaba (Ostrčil, Abdul), 22. Nedbálek (Dvořák, Slováček). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 2:1, 2:2.

HK Nový Jičín: Chvostek – Kužílek, Flašar, Hruška, Hoďa (A), Vašut (C), Haloda, Cabák, Gebauer, Škumát, Kabeláč, Mikšan (A), Lehečka, Zdeněk, Hlaváč, Málek, Ižacký, Novotný.
VHK ROBE Vsetín: Plšek – Tesařík, Řezáč, Nedbálek, Vrba, Ostrčil, Žák, Ambruz (A), Báchor, Zúbek, Vaněk (C), Kolařík (A), Slováček, Dvořák, Vítek, Abdul, Vávra, Kajaba, Ondráček, Hrazdira, Daněk.