Vsetín podlehl slovenskému extraligistovi z Trenčína těsně 0:1

Redakce • 29.08.2019

Vsetínští hokejisté ve čtvrtečním přípravném utkání nestačili na Trenčín a prohráli 0:1. V utkání, hraném na stadionu v Dubnici, stačil účastníkovi slovenské extraligy k vítěství jediný gól z hole Brandona Aldersona. Další přípravný duel čeká svěřence trenérů Dopity a Jenáčka příští týden v úterý, kdy doma přivítají Přerov.

Přípravné zápasy - Příprava čt 29.8.18:00
HK Dukla Trenčín
1:0(0:0, 1:0, 0:0)

Branka a nahrávka: 29. Alderson (Mikyska, Lapšanský). Rozhodčí: Lesay, Krajčík - Lokšík, Jurčiak. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:0. Diváci: 1090. Střely na branku: 22:21. Průběh utkání: 1:0.

HK Dukla Trenčín: Tomek - Stach, Kajínek, Švec, Durina, Valach, Starosta, Mikyska, Štach, Coughler, Dužek, Chromiak, Valent, Sládok, Bartovič, Lapšanský, Bokroš, Alderson, Hlinka, Rajnoha, Radjenovič, Džugan, Sojčík.
VHK ROBE Vsetín: Bláha - Dudáš, Hryciow, Jeřábek, Holomek, Teper, Slováček, Drtina - Vítek, Doktor, Pechanec, Šilhavý, Hořanský, Dostálek, Rehuš, Volf, Tůma, Jonák, Procházka, Březina.

Ohlasy k utkání

Jiří Dopita (trenér Vsetína): „Jsme spokojení s úrovní zápasu. Hrálo se ve velice vysokém tempu. Sice jsme prohráli, ale s hrou a především s nasazením našich hráčů jsme spokojení. Samozřejmě je pořád na čem pracovat. Když bude víc takových zápasů, tak pro nás jedině dobře. Trenčín nás opravdu prověřil. Hrál útočný, tvrdý hokej. Zápas splnil přesně to, co jsme od něj očekávali.“

Dnes v 18:00 | Muži
Rytíři Kladno