Vsetín vzdoroval prvoligovému soupeři 56 minut

Václav Trávníček • 20.08.2009

Kdyby se hokejová utkání hrála na šestapadesát minut, brali by hokejisté Vsetína na ledě prvoligového Havířova remízu. Přesně tak dlouho totiž dokázali ve čtvrtek odpoledne držet s Pantery krok. Prvním gólem v přípravě se blýskl obránce Pavel Zavrtálek, jenž v sestavě nastoupil poprvé od 5. srpna. Premiérový zásah si připsal i útočník Petr Sakrajda. Oba dva zajistili Vsetínu naděje na nerozhodný výsledek, ale Havířovští v závěru nenechali nikoho na pochybách, proč hrají o soutěž výš - dvěma brankami v posledních čtyřech minutách strhli vítězství na svoji stranu.

Přípravné zápasy - prip čt 20.8.17:00
4:2(0:0, 2:2, 2:0)
Branky a nahrávky: 30. Tesařík, 32. Šedivý (Hrňa, Mocek), 57. Klimša (Mocek), 60. Šedivý (Maruna) - 30. Zavrtálek (Ašer), 37. Sakrajda (Korčák). Rozhodčí: Kočí - Barteček, Koliba. Vyloučení: 7:11. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2. Diváci: 321.
AZ Havířov: Strmeň - Krisl, Hoďa, Peštuka, Tesařík, Klimeš, Zientek, Hanousek, Vydra - Hrňa, Haas, Brynecký, Říčka, Červenka, Szabo, Šedivý, Lukaštík, Minařík, Klimša, Maruna, Mocek.
VHK ROBE Vsetín: Hromada - Trška, Šimek, Pšeja, Musil, Bezouška, Zavrtálek, Horák, Matula - Brunec, Sakrajda, Mikeš, Korčák, Kořistka, Ševčík, Knebl, Ašer, Tesařík, Mokrejš, Matějka.