A-tým v nové sezoně povedou Roman Stantien a Jan Srdínko

Redakce • 09.04.2021

Hokejisté VHK ROBE Vsetín už znají jména trenérů, kteří povedou A-tým v nové sezoně 2021/2022. Valachy budou trénovat Roman Stantien a Jan Srdínko. Oba bývalí vynikající hráči stáli na vsetínské střídačce již v uplynulé sezoně. Trenérský post u kategorie mužů naopak opouští Luboš Jenáček, jenž byl u A-týmu s přestávkami od roku 2011.

Uplynulý ročník Chance ligy zahájila na Lapači trenérská dvojice Jan Srdínko - Luboš Jenáček. Tu v únoru doplnil Roman Stantien, jenž se stal hlavním koučem. Stantien bude ve stejné pozici pokračovat i nadále a spolupracovat bude s Janem Srdínkem.

„Jsme přesvědčeni, že toto rozhodnutí je pro klub nejlepší. Tým se po příchodu Romana Stantiena herně i výsledkově zvedl a věříme, že v nové sezoně naváže na to nejlepší z té právě uplynulé. Rád bych touto cestou poděkoval za dlouholetou práci Luboši Jenáčkovi. U A-týmu byl s přestávkami od roku 2011, to je v poměrech českého hokeje něco naprosto mimořádného. Luboš byl na střídačce v době, kdy jsme bojovali o druhou nejvyšší soutěž, stejně jako nyní, kdy jsme se v uplynulé sezoně dostali až do jejího semifinále. Symbolizuje kontinuitu uplynulého období a jeho místo v klubové historii je neoddiskutovatelné. Po dlouhých letech jsme se však rozhodli pro změnu a věříme, že bude pro obě strany prospěšná. Luboš dostal nabídku pokračovat v klubu v rámci mládeže, finální rozhodnutí je na něm,“ uvedl Daniel Tobola, jednatel VHK ROBE Vsetín.

Složení trenérského štábu pro sezonu 2021/2022:

Hlavní kouč: Roman Stantien
Trenér: Jan Srdínko