Vyprodáno! Sobotní duel se Zlínem bude sledovat 5400 diváků

Redakce • 27.10.2022

Vyprodaný stadion, to je určitě sen všech manažerů v různých sportovních organizacích. Na Vsetíně to bude realitou už v sobotu 29. října, kdy zelenožlutí na Lapači od 17:00 přivítají nedalekého rivala ze Zlína. Už v online předprodeji se zaplnily tribuny na maximum a v sobotu před zápasem tak nebudou otevřeny pokladny na stadionu.

Připomínáme důležitá organizační opatření:

• Utkání Vsetína se Zlínem budou doprovázet zvýšená bezpečnostní opatření.
  • Brány zimního stadionu se v den utkání otevřou již v 15:30. Žádáme fanoušky, aby na utkání dorazili co nejdříve, protože u vstupu na stadion budou probíhat osobní prohlídky, které mohou zabrat čas. Děkujeme za pochopení.
  • Fanshop VHK otevře v den zápasu už v 15:00.
  • Z důvodu stavebních úprav a přítomnosti policie bude počet parkovacích míst na parkovišti před zimním stadionem omezen. Žádáme fanoušky, aby využili různá parkoviště v rámci města.