Demel s Kleslou hráli v kopřivnickém dresu proti Jágr Teamu

Marek Netolička • 11.08.2005

K o p ř i v n i c e - Hokejová Kopřivnice prožila v úterý velký hokejový svátek. K hokejovému zápasu s mužstvem, který hraje krajský přebor, přijel slavný Jágr Team. Domácí utrpěli porážku 3:13, ovšem o výsledek ani tolik nešlo. V kopřivnickém dresu nastoupil i druhý muž loňského kanadského bodování Vsetína Tomáš Demel, který je odchovancem místního klubu. Za Kopřivnici hrál i Rostislav Klesla, třetí muž bodování v loňské sezóně. Klesla před lety hostoval v mládežnických kategoriích HC Kopřivnice z Nového Jičína.

HC Kopřivnice - Jágr Team 3:13 (1:3, 1:8, 1:2)

Branky: 16. Fleischmann, 36. J. Fojtík, 46. Pivko - 15., 27., 39. a 52. Výborný, 8. a 24. Jágr, 25. a 32. Kotalík, 13. Hemský, 37. Kraft, 38. Švagrovský, 40. Hrdina, 57. M. Erat.

Do klubu, kde v mládežnických kategoriích hrával, se vrátil Rostislav Klesla, loni velká vsetínská opora.

Jedna z největších opor Vsetína Tomáš Demel se při utkání Jágr Teamu vrátil do Kopřivnice, kde vyrostl.