Derby mi chybí, říká první vítězka Tipovačky

Michal Veselý • 26.03.2008

V s e t í n – První ročník naší, vaší Tipovačky je zdárně za námi. Máme tady první výherkyni, ano vyhrála žena. Napadá mě jedno pořekadlo, hanba mužům, kterým ženám vládne a ještě když je fanynkou konkurečního Zlína. Tipující s přezdívkou Katja se ale stala vítězkou zaslouženě, od prvního koho se dostala do čela a nikoho před sebe nepustila. Někomu to možná připomíná Vsetín v dobách v největší slávy, to by ale Katja musela vyhrát ještě minimálně 4x a to se doufám nestane. Nicméně vítězka slíbila, že své letošní vítězství bude obhajovat a to je výzva i pro vás ostatní, aby jste se v druhém ročníku také zúčastnili. Na snímku je Katja (na snímku vlevo) s redaktorkou vsetínského webu a autorkou Tipovačky Kristýnou Guricovou. Vítězka se v krátkém rozhovoru podělila o své dojmy.

Jak se fanynka zlínského hokeje dozvěděla o vsetínské tipovačce?
Jak přesně jsme se dozvěděla o vaší Tipovačce už nevím, buď jsem si o ní přečetla na vašich stránkách nebo mně o ní řekl kamarád, který je velký vsetínský fanoušek.

Navštěvujete pravidelně náš web?
Váš web už nenavštěvuji tak často jako když jste hráli extraligu, dá se říct, že poslední dobou už jen kvůli Tipovačce.

Když srovnáte oficiální klubové stránky Zlína a Vsetína, které se Vám víc líbí?
Tak nejvíce v oblibě mám stránky zlínského fanklubu. Z těch oficiálních nemám nějaké zvlášť oblíbené, které bych vyzdvihla nad ty ostatní. Stránky Vsetína se mi ale líbí, teda až na nějaká individua na fóru.

Podle jakého klíče jste tipovala?
Na hokej.cz jsem se podívala, jak si které družstvo stojí v tabulce a tipla to podle toho.

Jak záludné se Vám zdály vědomostní otázky?
Tak myslím, že zase nějak zvlášť záludné nebyly, všechny se daly na netu vyhledat. Možná byly pro mě o něco těžší,že jsem si musela vyhledat vše,zatímco vaši fanoušci, co chodí pravidelně na zápasy junků a sledují je, věděli odpovědi hned.

Prožívala jste Tipovačku, sledovala jste průběžně jak si vsetínská juniorka vede?
Tak nějak zvlášť jsem ji zase neprožívala, člověk nikdy u vás nevěděl, kdy bude přepočtená (směje se). Podívala jsem se na onlajn, ale jen abych zjistila konečný výsledek.

Co jste udělala s výhrou?
Výhru za první kolo jsem dala taťkovi,taky velkému fandovi zlínského hokeje, na Vánoce. Hlavní výhru za celkové vítězství jsem ještě nedostala.

Jak se Vám naše Tipovačka líbila?
Tipovačka se mně líbila,nebylo to jen, díky vědomostním otázkám, střílení výsledků.

Je něco, co byste dodala na závěr?
Na závěr bych jen dodala, že seniorské extraligové derby mně chybí a snad se ho ještě někdy dožiji (opět se směje).