permanentky v prodeji! | Vstupenky na Winter Hockey Games ZDE | Počet prodaných permanentek: 1941 (9.9.2024)

Dorost obsadil na turnaji v Chrudimi druhé místo

Helena Hegeďová • 31.08.2024

V sobotu 31. srpna se vsetínští dorostenci zúčastnili turnaje v Chrudimi, kde kromě domácího celku poměřili síly také s Havlíčkovým Brodem a Poděbrady. V konkurenci ligových celků obsadili Valaši druhé místo, o půl bodu za Bruslaři a s jednobodovým náskokem před celkem z Poděbrad. Domácí Chrudim na turnaji obsadila poslední místo.

Týmy se ve své přípravě na nadcházející ročník Ligy dorostu utkaly každý s každým v zápasech hraných 2x20 minut. Každý poločas zápasu se bodoval jako samostatné utkání (za výhru bylo možno získat 3 body, za remízu 1 bod), stejně tak se zvlášť bodovalo také dodatečné pětiminutové prodloužení ve formátu tři na tři, které následovalo po 40 minutách hry za jakéhokoliv skóre (vítěz nastavené části si připsal jeden bod, v případě remízy připsaly oba celky po polovině bodu).