Informace k prodeji vstupenek na přípravný zápas se Zlínem

Redakce • 19.08.2022

Od pátku 19. srpna je otevřen prodej vstupenek na přípravné utkání se Zlínem, které se odehraje ve čtvrtek 25. srpna od 18:00 v rámci ZUBR Cupu. Ceny vstupenek na přípravné zápasy jsou standardní, jako na všechny ostatní domácí přípravné zápasy. Permanentkáři mají přípravné utkání v ceně své předplacené kartičky s rezervací na své místo.

Hostující fanoušci

Vzhledem k tomu, že bezpečnostní složky vyhodnotily utkání jako rizikové, bude zápas se Zlínem s vyšším bezpečnostním opatřením. Do sektoru hostů bude uvolněno 200 ks vstupenek. Jejich distribuce proběhne přes oficiální zápastupce zlínských fanoušků. V online prodeji zakoupit vstupenky do sektoru hostů nebude možné. Pokud si fanoušci Beranů zakoupí vstupenky mimo sektor hostů, tak na zimní stadion budou vpuštění pouze bez klubových symbolů.

Věříme, že utkání proběhne bez problémů a všichni si náležitě užijeme tradiční derby. Těšíme se na všechny ve čtvrtek 25. srpna od 18:00 na Lapači.

Ceny vstupenek na přípravný zápas se Zlínem

• Stání - 79Kč
  • Sezení - 99Kč