Juniory čeká souboj nervů o udržení v extralize

Viktor Krus • 04.01.2009

V s e t í n – Dost nepříjemná situace trápí valašské juniory v novém roce. Musí překonat tlak na psychiku a v hokejovém městě udržet extraligu. V pondělí zavítají do orlího hnízda. Se Znojmem letos junioři vyhráli v infarktové koncovce 5:4 po prodloužení. I teď je šance na zisk cenných bodů na dosah, Valaši mají o osm branek lepší útok než jihomoravané. Zápas začne už ve 12 hodin. Pátečním soupeřem Valachů je Kometa Brno, která sídlí na 20.příčce. Brňané inkasovali o neuvěřitelných 58 branek méně, ale Vsetínští jsou lepší v útoku - dali o čtyři branky více. Utkání odstartuje v 17 hodin. V sobotu pak odjede VHK na sever Moravy, kde se utká s Ostravou. S Porubou svede Vsetín boj o 22.místo v tabulce, jelikož Ostravané jsou pouze dva bodíky před VHK. Zápas začne v 13 hodin.