OBRAZEM: Hokejisté VHK změřili síly s fotbalisty i fanoušky

Klub • 21.06.2014

Fotbalový turnaj za účasti FC Vsetín B a fanoušků absolvovali v pátek odpoledne hokejisté VHK. Na stadionu v Tyršově ulici sehráli s oběma soupeři po jednom utkání a na konci se radovali z celkového prvenství. V týmu hokejistů se objevilo hned několik hostů v čele s Ondřejem Němcem, vsetínským odchovancem a toho času obráncem Lva Praha.

Turnaj probíhal v uvolněné atmosféře a jeho závěr okořenil penaltový rozstřel o lahev slivovice. Páteční sportovní odpoledne bylo také neoficiální generálkou pro hráče FC Vsetín B a dlouholetého hokejového fanouška Bobana před jeho sobotní svatbou. Ke vstupu do svazku manželského mu blahopřejeme!

Chvíle soustředění v šatně. Zleva: Lukáš Navrátil, Jan Podešva, Michal Nedbálek, Michal Šafařík, Lukáš Plšek a Martin Kubo.

Kompletní fotbalová sestava VHK Vsetín. Horní řada zleva: Ambruz, Němec, Kubo, Nedbálek, Plšek, Vaněk, Šafařík, trenér Hlobil. Dolní řada zleva: Daněk, Podešva, Zúbek, Navrátil, Štrbík, Báchor, Jenáček.

Hromadná fotografie účastníků turnaje, kterého se zúčastnili hokejisté VHK, fotbalisté FC Vsetín B a fanoušci..

V penaltovém rozstřelu zkouší štěstí Luboš Jenáček.

Penaltový pokus Františka Zúbka.

Chvíle oddechu. Na fotografii v popředí Daniel Vaněk, Ondřej Němec a Jan Podešva.