Vstupenky online

Nejúspěšnější sportovec roku: O cenu fanoušků se uchází brankář Jakub Málek

Redakce • 23.01.2022

Tradiční anketa Nejúspěšnější sportovec roku 2021 se po roční odmlce opět vrací. Letošní novinkou je, že se bude udělovat i Cena fanoušků, o které rozhodně hlasování veřejnosti prostřednictvím internetových stránek. Skvělou vizitkou pro VHK ROBE Vsetín je skutečnost, že v nominaci vsetínského regionu nechybí brankář Jakub Málek, jenž má za sebou velice povedený rok 2021.

Pro Jakuba Málka můžete hlasovat zde (klikněte)

Devatenáctiletý brankář Jakub Málek má za sebou zřejmě nejlepší rok své dosavadní kariéry. V létě jej coby 3. Čecha a celkově 100. hráče v pořadí draftoval do NHL klub New Jersey Devils (více zde). Následně se kroměřížský rodák stál statisticky nejlepším gólmanem Chance ligy. Na přelomu kalendářního roku pak Málek reprezentoval Českou republiku na světovém šampionátu hráčů do 20 let (více jsme psali například zde).

Nejúspěšnější sportovec roku je anketa, kterou tradičně pořádá agentura Sport Action ve spolupráci s Českou unií sportu. Hlavním cílem je ocenění nejúspěšnějších sportovců, kteří reprezentují jednotlivá města, okresy, kraje a celou Českou republiku na domácí i zahraniční scéně. Slavnostní vyhlášení pro vsetínský okres se uskuteční 9. března v Domě kultury ve Vsetíně.

banner pod článkem