OBRAZEM: Gabriel se setkal se vsetínskými hokejisty

Redakce • 04.04.2019

2. dubna na den světového porozumění autismu se vsetínští hokejisté setkali s Gabrielem. Jeho rodina patří k fanouškům vsetínského hokeje a za pomoci vedoucí rehabilitačního oddělení vsetínské nemocnice paní Matějíčkové bylo uskutečněno společné setkání v kabině VHK. Hráči Gabrielovi předali plakáty, šálu a krabici s tkaničkami od bruslí, se kterými si Gabriel velmi rád hraje. Děkujeme za příjemné setkání.

Vzkaz maminky Gabriela po společném setkání: „Gába si doma tkaničky přebral, nemohl z toho zážitku vůbec usnout. Moc děkujeme všem zúčastněným hokejistům, vedení VHK, Vsetínské nemocnici a paní Matějčkové za zprostředkování setkání. Moc si toho vážíme, co jste pro Gabriela udělali. Ještě jednou moc děkujeme, s pozdravem Kořenkovi.“