Ondřej Slováček zvolen obráncem sezony!

Redakce • 03.06.2019

Novinkou v uplynulém ročníku Chance ligy je rozdělování individuálních cen pro nejlepší hráče sezony. O umístění rozhodovali sportovní manažeři všech klubů ze soutěže. Cenu pro nejlepšího obránce ročníku 2018/2019 obdržel vsetínský Ondřej Slováček! Vsetínský odchovanec odehrál poprvé v kariéře celou sezonu na postu obránce. Dříve měl své místo v útočných řadách.

Z iniciativy serveru hokej.cz se nově rozdělují individuální ceny pro nejlepší hráče sezony. O všem rozhodují sportovní manažeři klubů Chance ligy. Jako první byl vyhlašován nejlepší brankář, kdy tuto anketu vyhrál přerovský Lukáš Klimeš. V pondělí dopoledne přišla řada na nejlepšího obránce a sportovní manažeři rozhodli o Ondrovi Slováčkovi, kterému k tomuto ocenění gratulujeme! První místo obsadil před druhým Jiřím Říhou, který pomohl Kladnu k postupu do Extraligy, ale i tak zvolili manažeři nejlepším obráncem právě Ondru Slováčka.

Vsetínská šestadvacítka má za sebou skvělou sezonu. V základní části byl pátým nejproduktivnějším hráčem týmu, když v šestapadesáti utkáních zaznamenal 39 (13+26) bodů. V playoff se již střelecky neprosadil, ale i tak zaznamenal šest asistencí v jedenácti zápasech. V základní části měl navíc skvělou bilanci ve statistice +/-, kdy se mu vyrovnal pouze útočník Vít Jonák, který zaznamenal stejnou hodnotu +22 kladných bodů.

Známe tedy první dva nejlepší hráče sezony, ale vyhlašování individuálních cen bude pokračovat a třeba se dočkáme dalšího jména ze vsetínské soupisky. Hlavně v kategorii nejlepší útočník je žhavým kandidátem Luboš Rob. Uvidíme!

Přehled individuálních cen za sezonu 2018/2019

• Nejlepší brankář: Lukáš Klimeš (HC ZUBR Přerov)
  • Nejlepší obránce: Ondřej Slováček (VHK ROBE Vsetín)¨
  • Nejlepší útočník: ?
  • Nejlepší junior: ?
  • Nejlepší trenér: ?
  • All-stars tým: ?
  • Cena Tomáše Zelenky nejlepšímu hráči sezony: ?