Vstupenky online
  80. narozeniny

Pavel Zavrtálek: Fanoušci nám dodávají sílu, hrajeme to pro ně

Michal Veselý • 09.10.2008

P ř e r o v – Velice dramatický zápas v bouřlivé atmosféře mají za sebou hokejisté Valašského hokejového klubu. Na ledě přerovských Zubrů nesehráli Valaši špatný zápas, bohužel pro ně je opět zklamala koncovka. Z mnoha přesilových her dokázali využít jen jedinou. I přes skvělý nástup do zápasu odjížděli Vsetínští ze zápasu se sklopenými hlavami. U všeho podstatného byl na ledě obránce Pavel Zavrtálek, asistoval jak u rychlé branky Mikeše, tak byl i u hodně sporné, třetí vítězné branky domácích, po které se strhla potyčka za Plškovou brankou. U autobusu, za velkého hluku, se vsetínský obránce ochotně podělil o své dojmy ze zápasu.

Pavle, jak jsi viděl dnešní utkání?

Někdo vyhrát musel. Neměli jsme dnes dost štěstí, ani dopředu, ani dozadu. Rychlá branka nám pomohla jen chvilku. Fakt nevím, co k tomu říct, bylo to vybojované vítězství. Bojovali jsme, snažili se, ale soupeř měl více štěstí.

V čem byl soupeř lepší?

Fakt nevím, opravdu to bylo jen v tom štěstí. My jsme sice byli trošku nedůslední u nás před bránou. Nebyl to náš nejpovedenější zápas, ale určitě nebyl ani nejhorší, každá prohra ale mrzí.

Jak jsi viděl tu spornou třetí branku?

Rozhodčí to neodpískal, jejich hráč tam čtyřikrát doráží zpoza Plška puk. Nepřeruší hru a je to.

Ve třetí třetině vypadalo, že už nemáte síly na zvrat?

Ani ne, soupeř spíš jen vyhazoval puky a my nebyli schopni na to nějak odpovědět. Nedali jsme si kloudnou nahrávku, nemohli jsme se dostat k nim do pásma. Konec už zvládli dobře, je to zkušený tým.

Dneska jste si zahráli hodně přesilovek …

Je to tak, je to tak. Minule jsme využili pět přesilových her, dneska jsme využili jednu.

V neděli máte možnost nápravy, v zápase proti Pelhřimovu…

Určitě doma nechceme prohrávat, věřím, že vyhrajeme. Zápas s Opavou byl výjimečný. Budeme bojovat, dáme do toho všechno, ty lidi na Vsetíně jsou fantastičtí.

Jak se ti dnes líbila atmosféra?

Bombastická. Pokaždé, když přijede někam takový velký hlouček lidi, tak je to pro nás obrovská podpora. Snažíme se hrát nejen pro nás, ale hlavně pro ně, aby byli hrdí, že jsou fanoušci Vsetína.