Permanentkáři mají předkolo play off zadarmo!

Václav Trávníček • 02.03.2009

V s e t í n – Jako poděkování fanouškům, kteří si na letošní sezónu pořídili permanentní vstupenku, se rozhodlo dát vedení VHK malý dárek. „Permanentkáři budou mít vstup na předkolo play off, hrané na dva vítězné zápasy, zdarma,“ sdělil jednatel Stanislav Pavelec. Výměna permanentek za vstupenky na předkolo, jež začne Vsetín v úterý 10.3. na domácím ledě, proběhne o den dříve, tedy v pondělí 9.3. Na zimním stadionu si můžete permanentku vyměnit za vstupenku v čase 9 – 11 a 14 – 16 hodin. Vstupenky na případné třetí utkání, které by se hrálo v sobotu 14.3., pak můžete získat ve stejných časech v pátek 13.3. „Individuální případy můžeme řešit pomocí mailu, má adresa je uvedena v sekci Klub,“ dodal Pavelec.