Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1617 (25.9.)

Prodej permanentek na novou sezonu je v plném proudu!

Redakce • 29.07.2021

Prodej permanentních vstupenek VHK ROBE Vsetín na novou sezonu je v plném proudu. Fanoušci si mohou své místo na stadionu zajistit jak prostřednictvím online prodeje, tak i v kamenné prodejně fanshopu VHK. Oproti loňskému ročníku permice nezdražily a jinak tomu není ani v případě jednotlivých vstupenek na zápasy. Novinkou je soutěž pro permanentkáře o hodnotné ceny.

PRO NÁKUP PERMANENTKY ONLINE KLIKNĚTE ZDE

VSTUPENKY A PERMANENTKY NA SEZONU 2021/2022

 • Prodej permanentek probíhá od čtvrtku 1. července dle níže uvedeného harmonogramu. Garance míst na sezení pro majitele permanentek z minulé sezony je tentokrát do pondělí 2. srpna včetně. Případná nevyzvednutá místa budou uvolněna od středy 4. srpna. Od prvního dne zahájení prodeje je možné zakoupit permanentky do všech sektorů.

Ceny vstupenek na jednotlivá utkání

STÁNÍSEZENÍ
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ80 Kč80 Kč
UTKÁNÍ ZÁKLADNÍ ČÁSTI99 Kč160 Kč
PŘEDKOLO PLAY-OFF120 Kč170 Kč
ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF140 Kč190 Kč
SEMIFINÁLE PLAY-OFF160 Kč220 Kč
FINÁLE PLAY-OFF200 Kč300 Kč
BARÁŽ O ELH200 Kč300 Kč
 • Díky novému systému prodeje permanentek a vstupenek náš klub opět využije dynamického ticketingu, kdy vstupenku na sezení můžete dva dny před zápasem koupit o 10Kč levněji. Pro příklad uvádíme, jak to bude vypadat v tomto případě v praxi:

PŘÍKLAD: UTKÁNÍ CHANCE LIGY VHK ROBE VSETÍN – SK KADAŇ, SOBOTA 11. 9. OD 17:00

 • Vstupenka na sezení za cenu 160 Kč v rámci ONLINE prodeje do čtvrtku 9. září 23:59h.
 • Vstupenka na sezení za cenu 170 Kč v rámci ONLINE prodeje od pátku 10. září 00:01h. Za stejnou cenu bude vstupenka k dispozici i v den utkání přímo na pokladně na ZS.

Slevy pro studenty

 • Navštěvujete základní, střední nebo vysokou školu? Jste držitelem studentské karty ISIC nebo žákovského průkazu (oranžová kartička)? Pak pro vás máme skvělou zprávu. I letos můžete vsetínské hokejisty přijít podpořit za zlevněné vstupné! VHK ROBE Vsetín totiž u příležitosti 80. narozenin klubu zavedl pro držitele platné karty ISIC nebo žákovského průkazu cenu 60 korun za vstupenku na stání. Zlevněné vstupné nyní platí od prvního mistrovského utkání sezony 2021/2022. Slevu na stání získáte po předložení karty na pokladně číslo 1. Na jeden průkaz zakoupíte vždy pouze jednu vstupenku.

Online prodej permanentek na sezonu 2021/2022

 • Prodej permanentek na sezonu 2021/2022 probíhá opět s možností zakoupení permanentky ONLINE. Prosíme všechny fanoušky, aby této možnosti využili. Zakoupení permanentky online mohou využít jak zájemci o permanentku na stání či sezení, tak i majitelé permanentek z minulé sezony či noví zájemci o permanentku. Nákup permanentky online je opravdu jednoduchý a nemusíte se bát, že byste jej nezvládli.
 • Díky ONLINE prodeji permanentek si můžete zakoupit permanentku z pohodlí domova či kanceláře a nemusíte stát ve frontě na zimním stadionu. Každý, kdo si zakoupí permanentku v období od 1. 7. do 2. 8. a je jedno jakým způsobem - ONLINE přes web nebo OSOBNĚ na ZS - obdrží místo plastové permanentky VOUCHER, na základě kterého si bude moci od 11. srpna v uvedených termínech svoji již vytisknutou PERMANENTKU s dárkem vyzvednout ve fanshopu na zimním stadionu. Vyzvednutí bude možné i před každým domácím přípravným utkáním.
 • Možnost ONLINE zakoupení permanentky přes klubový web je jednoznačně časově nejvýhodnější a budeme rádi, pokud ji naši fanoušci budou využívat. Pro držitele permanentek na sezení z minulé sezony přinášíme návod na správné zakoupení permanentky na stejné místo zde:

>>>NÁVOD: ZAKOUPENÍ PERMANENTKY ONLINE (KLIKNĚTE)

Prodejní doba permanentních vstupenek na ZS

DenDatumDopolední prodejOdpolední prodej
Pondělí19. července10-12h14-16h
Středa21. července10-12h---
Pondělí26. července10-12h14-16h
Středa28. července---14-16h
Pondělí (poslední den garance)2. srpna10-12h14-16h
Středa4. srpna10-12h14-16h
Středa11. srpna10-12h14-16h
Čtvrtek12. srpna10-12h16-18h
Pondělí18. srpna10-12h14-16h
Úterý19. srpna10-12h---

Garance míst z minulé sezony

 • Pokud jste v minulé sezoně měli permanentní vstupenku na sezení STANDARD nebo EXTRA, tak si na své místo z loňské sezony můžete opět permanentku koupit. Vaše místo bude rezervováno až do 2. srpna 2021 včetně. Permanentku na své místo zakoupíte i v online prodeji, kde vás systém vyzve, abyste zadali své číslo permanentky z minulé sezony. Po jeho správném zadání vás systém pustí na místo a k platbě nové permanentky. Po zaplacení obdržíte voucher na permanentku.

Voucher versus plastová kartička (permanentka)

 • Stejně jako v minulé sezoně, tak i letos po zakoupení permanentky online nebo osobně (do 2. 8. 2020), obdržíte ne již hotovou permanentku, ale voucher, který pečlivě uschováte a od 11. srpna vyměníte právě za již hotovou vytištěnou permanentku. Výdej bude probíhat v klubem stanovené dny a to od 11. srpna ve fanshopu (viz prodejní doba permanentek od 11. srpna), ale také před domácími přátelskými zápasy.

>>>NÁVOD: ZAKOUPENÍ PERMANENTKY ONLINE (KLIKNĚTE)

Ceny permanentních vstupenek

Platnost a výhodyStání STANDARDStání EXTRA Sezení STANDARDSezení EXTRA
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍANOANOANOANO
UTKÁNÍ ZÁKLADNÍ ČÁSTIANOANOANOANO
UTKÁNÍ PLAY-OFF + BARÁŽ O ELH---ANO---ANO
POUKAZ NA ADVENTURE GOLFANOANOANOANO
POUKAZ K RESTAURACI U LVAANOANOANOANO
CENA2000Kč3500Kč3600Kč6500Kč
ÚSPORA až696Kč1896Kč800Kč1790Kč
 • K dispozici jsou dva typy permanentek – STANDARD a EXTRA. Permanentka STANDARD nabízí jako v minulých sezonách platnost na přípravná utkání a utkání základní části. Permanentka EXTRA má platnost i na všechna domácí utkání play-off a případnou baráž o ELH. Samostatná permanentka pouze na play-off v nabídce nebude. Pro majitele permanentek STANDARD bude v nabídce možnost si koupit přes klubový web v případném play-off vstupenku na své místo na jednotlivé utkání ONLINE nebo jako obvykle na pokladně ZS.

DÁRKY K PERMANENTCE

 • Pro všechny je nachystán již tradiční poukaz v hodnotě 100 Kč do vsetínské Radegastovny U Lva. Nově se také můžete těšit na poukaz pro 2 osoby zdarma na Adventure Golf U Vychopňů. Držitelé permanentních vstupenek mají navíc po celou sezonu 2021/22 stálou slevu 10% na zboží v našem kamenném fanshopu na zimním stadionu.

NOVINKA! SOUTĚŽ PRO PERMANENTKÁŘE

 • Fanoušci, kteří si zakoupí permanentní vstupenku do 12. srpna, budou zařazení do soutěže o hodnotné ceny! Vyhrát mohou například masku Davida Gáby, podepsanou hokejku Romana Vlacha nebo dokonce smart televizi v hodnotě 10 tisíc korun. Více informací zde.

Permanentka poštou

 • I v letošní sezoně můžete využít zaslání permanentky poštou. Služba stojí 99 Kč. Dárky k permanentce (pokud zakoupíte v době, kdy na ně budete mít nárok) obdržíte při vydávání permanentek ve dnech stanovených klubem. O těch budeme informovat v samostatném článku na webu www.hc-vsetin.cz koncem července.

Odpovědi na 10 nejčastějších dotazů

Kolik stojí permanentka na sezonu 2021/2022?
Fanoušci mají tradičně možnost zakoupit si permanentku na sezení, nebo na stání. Obě varianty si pak mohou pořídit buď na základní část (permanentka STANDARD), nebo na celou sezonu včetně přípravných utkání, play-off a baráže o ELH (permanentka EXTRA). Ceny jsou následující: sezení STANDARD – 3600 Kč, sezení EXTRA – 6500 Kč, stání STANDARD – 2000 Kč, stání EXTRA – 3500 Kč.

Ušetřím, když si koupím permanentku?
Ano. Vážíme si všech fanoušků, kteří podpoří svůj klub koupí permanentky, a proto se je dlouhodobě snažíme zvýhodňovat. Při zakoupení permanentní vstupenky na sezení letos ušetříte 800 respektive 1790 Kč, u permanentky na stání pak úspora činí 696 respektive 1896 Kč.

Chtěl bych klub podpořit, je permanentka ta pravá cesta?
Příjmy ze vstupného a z fanshopu jsou pro klub klíčové, činí až třetinu rozpočtu. Díky zájmu fanoušků se může Vsetín prát o špičku soutěže a pomýšlet na postup do extraligy.

Jak a kde si mohu permanentku koupit?
Prodej permanentek startuje ve čtvrtek 1. července. S ohledem na dobíhající hygienická a zdravotní opatření se klub zaměřil na prodej online. Princip je jednoduchý a nemusíte se bát, že byste to nezvládli. Každý, kdo si zakoupí permanentku v období od 1. července do 2. srpna 2021, obdrží místo plastové permanentky voucher. Na jeho základě si bude moci v uvedených termínech již vytisknutou permanentku s dárkem vyzvednout ve fanshopu na zimním stadionu.

Jsou s prodejem online spojené nějaké poplatky?
Ne, při zakoupení permanentky online neplatíte žádné peníze navíc.

Měl jsem permanentku na sezení i vloni, platí mi garance místa?
Samozřejmě. Fanouškům, kteří si v loňské sezoně pořídili permanentku na sezení, držíme garanci jejich místa od začátku prodeje až do pondělí 2. srpna 2021.

Když si koupím permanentku na základní část, budu mít přednostní právo pořídit si vstupenky na play-off?
Ano, držitelé permanentky na sezení STANDARD budou mít po skončení základní části přednostní právo pořídit si vstupenky na play-off. O časovém horizontu bude klub v aktuální situaci informovat.

Co se stane, když se zápasy budou hrát bez diváků?
Všichni věříme, že sezona proběhne již bez problémů a všechny zápasy se odehrají v parádní atmosféře před vyhlášenými vsetínskými fanoušky. Nikdo z nás si nepřeje hrát opět bez diváků. Pokud by k tomu ale muselo zásahem vyšší moci dojít a počet diváků na zimním stadionu by musel být regulován, nemusíte se o své peníze bát. Stejně jako uplynulou sezonu budeme postupovat i tu nadcházející.

Dostanu k permanentce nějaký dárek?
Ano a máte se nač těšit! Každý, kdo podpoří klub koupí permanentky online, získá jako dárek poukaz na konzumaci v Radegastovně U Lva na vsetínském Dolním náměstí v hodnotě 100 Kč. Dále také nově poukaz na Adventure Golf U Vychopňů pro 2 osoby zdarma. Navíc všichni držitelé permanentních vstupenek mají po celou sezonu 2021/22 stálou slevu 10% na zboží v našem kamenném fanshopu na zimním stadionu. Dárky získáte při vyzvednutí fyzické permanentky ve fanshopu. Dále také klub připravil pro permanentkáře soutěž o hodnotné ceny!

Jak se dozvím, zda jsem vyhrál cenu v soutěži?
Soutěž o hodnotné ceny permanentkáře probíhá do 12. srpna. Poté budou kódy z permanentek slosovány a výherci kontaktování. Více informací přineseme později.

Na online prodej permanentek se dostanete kliknutím zde (klikněte)

banner pod článkem
×
Dnes v 17:30 | Muži
VHK ROBE Vsetín
LHK Jestřábi Prostějov