Gábova maska, podepsaná hokejka, ale i smart TV. S prodejem permic startuje letní soutěž VHK

Redakce • 28.06.2021

Už tento čtvrtek 1. července startuje prodej permanentních vstupenek VHK ROBE Vsetín na novou sezonu. Charakter prodeje, prodejní vlny a ceny permanentek oznámíme již brzy zde na oficiálních stránkách. Klub u této příležitosti připravil pro fanoušky speciální letní soutěž. Každý, kdo si pořídí jakýkoliv typ permanentní vstupenky do 12. srpna (včetně), může vyhrát hodnotnou cenu!

Princip je jednoduchý. Kódy z permanentek, které si fanoušci zakoupí do prvního přípravného utkání (12. srpna), budou před startem Chance ligy slosovány. A když budete mít štěstí, můžete vyhrát jednu z následujících hodnotných cen:

• Maska Davida Gáby ze sezony 2020/2021
  • 4 x dres VHK ROBE Vsetín ze sezony 2020/2021
  • Podepsaná hokejka Romana Vlacha ze sezony 2020/2021
  • 3 x permanentka VHK ROBE Vsetín na sezonu 2022/2023
  • Poukaz na nákup v prodejně Bauer Zlín v hodnotě 1.000,- Kč
  • Poukaz na nákup v Řeznictví a uzenářství Jan Černocký v hodnotě 1.000,- Kč
  • Dárkové balení kávy od společnosti Smýkalova káva v hodnotě 1.000,- Kč
  • Poukaz na konzumaci v restauraci U Vychopňů v hodnotě 1.000,- Kč
  • Výběrové balení vín od Vinařství VINO HORT v hodnotě 3.000,- Kč
  • Poukaz na wellness a masáž v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích v hodnotě 2.500,- Kč
  • Smart TV v hodnotě 10.000,- Kč

Poznámka: Soutěž platí pro permanentky zakoupené do 12. srpna (včetně). Další informace přineseme později. Sledujte web a sociální sítě VHK!