Prodej permanentek startuje ve středu 21. června

Klub • 16.06.2017

Ve středu 21.června startuje oficiální prodej permanentek na WSM Ligu 2017/2018. Permanentky si bude možno zakoupit na zimním stadioně opět v kanceláři VHK za brankou hostí vedle tribuny na stání. Vzhledem k tomu, že na ZS probíhá rekonstrukce šaten a bufetů, žádáme všechny fanoušky, kteří si přijdou koupit permanentku, aby se nepohybovali v místech, kde to není povoleno.

Podobně jako v sezoně minulé, tak i letos budou k dostání permanentky s parametry STANDARD, EXTRA a GOLD. S každým typem permanentky můžete navštívit přípravné zápasy a základní část. Od kategorie EXTRA už máte zajištěny i zápasy play-off. V kategorii GOLD už můžete být v klidu i pro případné zápasy baráže. Jak je tomu zvykem, tak i letos máme pro vás ke každé permanentce dárek. Těšit se můžete na stokorunový poukaz do Restaurace U Lva a novou knihu FENOMÉN VSETÍN V OBRAZECH mapující postupovou sezónu 16/17 do WSM ligy.

Velkou novinkou, která bude dostupná během sezony, bude možnost zakoupení vstupenek na zápasy online přes internet. Na všechna utkání budou vstupenky na sezení i na místenku. Permanentky i vstupenky budou opatřeny čárovým kódem a jejich kontrola bude probíhat standardně u vchodů na stadion za pomocí čteček.

Veškeré informace o prodeji vstupenek a permanentek naleznete v sekci "VSTUPENKY". Pro přechod do této sekce klikněte zde.