Slovenští vojáci byli nad síly Vsetína

Tomáš Novosad • 18.08.2002

T r e n č í n - V posledním vystoupení na 9. ročníku hokejového LR Crystal Cupu remízoval celek Vsetína s domácím Trenčínem 3:3. To znamená, že v konečném hodnocení obsadil pěkné 2.místo. O konečném pořadí však muselo rozhodnout až skóre, které hrálo do karet právě Trenčínu - Vsetínu uteklo vítězství o jednu inkasovanou branku. I tak se však Valaši nemají za co stydět. Vsetín ukončil turnaj s pěknou bilancí dvou vítězství a jedné remízy.

Trenčín do zápasu vstoupil velmi dobře. V 25. minutě vedl již 3:0 a se Vsetínem to nevypadalo nikterak dobře. Valaši však rozhodně neházeli flintu do žita a během 43 sekund díky brankám Dubce a Stantiena snížili na 3:2. Vsetín cítil šanci turnaj vyhrát, a proto se vzepřel k velkému výkonu, který vygradoval v 55.minutě brankou Kuboše. Vsetínu však již došli síli a na vítězství už nedosáhl.

HC Dukla Trenčín - HC Vsetín 3:3 (2:0, 1:2, 0:1)
Branky: 2. a 12. Sivák, 25. Kumberg - 28. Dubec, 29. Stantien, 55. Kuboš. Rozhodčí: Jakubec - Jung, Lokšík. Vyloučení: 13:13, navíc Bartek 10 min., Hudler 5+do konce utkání. Využití: 2:1. Diváků: 1800.