permanentky v prodeji! | Vstupenky na Winter Hockey Games ZDE | Počet prodaných permanentek: 1972 (19.9.2024)

Startuje aukce Mistři #POMAHAJI

Redakce • 30.09.2024

Mistři je dalším pokračováním dobročinného projektu #POMAHAME. Tentokrát se do společného projektu spolku Stoupa Cup a hokejového klubu VHK ROBE Vsetín aktivně zapojuje kabina vsetínského A-týmu. Hráči, trenéři, ale i kustodi darovali do dražby jedinečné kousky, který kromě naší aukce jinde nepořídíte. Výtěžky z dresů, z hokejek z chrániče zubů ale také z jedinečného řetězu z loňské mistrovské sezony, který putoval kabinou během celého play-off, odejdou na transparentní účet č.2204125944/2010​ na podporu osmiletého Radimka Hnika, jenž se v současnosti léčí s akutní lymfoblastickou leukemií. Zapojte se do aukce zde.

Dnes v 17:00 | Muži
HC Stadion Litoměřice